logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 2.11.-3.11.2019

                                                ZMĚNY  30.10.2019  10:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

1.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

01

01

Pustiměř

-

Křenovice

SO

02.11.2019

14:00

Bednář

 

 

 

A1A

01

02

Letonice

-

Komořany

SO

02.11.2019

10:00

Zobal

Klepáček 

Michal

 

A1A

01

03

Brankovice

-

Velešovice

SO

02.11.2019

14:00

Burian

 

 

 

A1A

01

04

Němčany

-

Švábenice

SO

02.11.2019

14:00

Rek 

 

 

 

A1A

01

05

Dražovice

-

Slavkov

SO

02.11.2019

14:00

Machala

 

 

 

A1A

01

06

Rousínov B

-

FKD

SO

02.11.2019

14:00

Vinklárek 

 

 

 

A1A

01

07

Otnice

-

Křižanovice

NE

03.11.2019

14:00

Jurča

Michal 

Zobal

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

1.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

01

01

Chvalkovice n/H

-

Lysovice

SO

02.11.2019

14:00

Ploc

 

 

 

A2A

01

02

FKD B

-

Dědice

SO

02.11.2019

13:30

Klepáček

 

 

 

A2A

01

03

Račice

-

Vyškov C

SO

02.11.2019

14:00

Pokorný

 

 

 

A2A

01

04

Kučerov

-

Ivanovice

SO

02.11.2019

14:00

Slanina

 

 

 

A2A

01

05

Hoštice

-

Mor.Málkovice

SO

02.11.2019

14:00

Smutník

 

 

 

A2A

01

06

Pačlavice B

-

Opatovice

SO

02.11.2019

10:00

Machala

 

 

 

A2A

01

07

Bohdalice B

-

Radslavice

SO

02.11.2019

10:30

Bednář

 

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

1.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

01

01

Vážany n/L

-

Křenovice B

SO

02.11.2019

14:00

Štrajt

 

 

 

A2B

01

02

Letonice B

-

Slavíkovice

SO

02.11.2019

14:00

Zobal

 

 

 

A2B

01

03

Heršpice

-

Kobeřice B

SO

02.11.2019

14:00

Novák

 

 

 

A2B

01

04

Zbýšov

-

Nížkovice

NE

03.11.2019

14:30

Jünger

 

 

 

A2B

01

05

Bošovice

-

Hodějice

ČT

31.10.2019

19:30

Machala

 

 

UT Dambořice

A2B

01

06

Lovčičky

-

Kroužek

NE

03.11.2019

14:30

Machala

 

 

 

A2B

01

07

Habrovany

-

Nesovice

SO

02.11.2019

14:30

Stuchlík

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

dohrávky

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

09

04

Velešovice B

-

Němčany B

SO

02.11.2019

10:00

Smutný

 

 

 

A3B

04

01

Komořany B

-

Nížkovice B

SO

02.11.2019

14:30

Lasovský

     

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ST.ŽÁCI

   

 

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1B

10

02

Otnice

-

Švábenice

NE

03.11.2019 10:30

Stuchlík

 

 

 

E1B

10

03

Slavkov

-

Komořany

SO

02.11.2019

10:00

Novák

 

 

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

 

     

6.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

01

07

Bohdalice

-

Čebín

SO

02.11.2019

14:00

Vévodová

Smekal

Klučka

I.B tř., sk.A

F2J

12

03

Vyškov

-

Havl.Brod

SO

02.11.2019

10:00

Vinklárek

   

U12

E2J

12

02

Vyškov

-

Žďár n/S

NE

03.11.2019

10:15 + 12:15

Hovorka

Kučera

Novák

U14 + U15

 

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Ondřej Šišma

Členové komise:
Mgr. Jaroslav Kolář
Marek Podaný

+420 733 539 146
krd.ofsvyskov@gmail.com