logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 4.10.-6.10.2019

                                  ZMĚNY  3.10.2019   20:00

OKRESNÍ PŘEBOR

     

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

10

01

Křenovice

-

Velešovice

NE

06.10.2019

15:00

Vinklárek

Klepáček 

Till

 

A1A

10

02

Komořany

-

Švábenice

NE

06.10.2019

12:45

Jurča 

Machala

Novák

+IV.tř.

A1A

10

03

Pustiměř

-

Slavkov

NE

06.10.2019

15:00

Zobal

Stuchlík

Štrajt

+IV.tř. 

A1A

10

04

Letonice

-

FKD

NE

06.10.2019

10:00

Machala

Novák

Paulík

 

A1A

10

05

Brankovice

-

Křižanovice

NE

06.10.2019

10:00

Volf 

Klučka

Doležal

 

A1A

10

06

Němčany

-

Otnice

NE

06.10.2019

15:00

Buček

Pokorný

Rek

+IV.tř. 

A1A

10

07

Dražovice

-

Rousínov B

NE

06.10.2019

15:00

Slanina 

Novák

Machala

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

     

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

10

01

Lysovice

-

Vyškov C

NE

06.10.2019

11:00

Jünger

 

 

 

A2A

10

02

Dědice

-

Ivanovice

SO

05.10.2019

15:00

Jurča 

 

 

+žáci

A2A

10

03

Chvalkovice n/H

-

Mor.Málkovice

SO

05.10.2019

15:00

Zobal

 

 

 

A2A

10

04

FKD B

-

Opatovice

NE

06.10.2019

10:30

Slanina

 

 

 

A2A

10

05

Račice

-

Radslavice

SO

05.10.2019

15:00

Burian

 

 

 

A2A

10

06

Kučerov

-

Bohdalice B

NE

06.10.2019

15:00

Smutník 

 

 

+IV.tř. 

A2A

10

07

Hoštice

-

Pačlavice B

SO

05.10.2019

12:30

Vinklárek

 

 

+IV.tř. 

 

III.TŘÍDA, SK.B

     

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

10

01

Křenovice B

-

Kobeřice B

SO

05.10.2019

15:00

Štrajt

 

 

 

A2B

10

02

Slavíkovice

-

Nížkovice

NE

06.10.2019

15:00

Šmíd

 

 

 

A2B

10

03

Vážany n/L

-

Hodějice

SO

05.10.2019

15:00

Šmíd

Doležal

Novák

 

A2B

10

04

Letonice B

-

Kroužek

NE

06.10.2019

15:00

Jünger

 

 

 

A2B

10

05

Heršpice

-

Nesovice

NE

06.10.2019

15:30

Lasovský 

 

 

 

A2B

10

06

Zbýšov

-

Habrovany

NE

06.10.2019

15:30

Adler

 

 

 

A2B

10

07

Bošovice

-

Lovčičky

NE

06.10.2019

15:00

Bednář

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.A

     

6.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

06

01

Pustiměř B

-

Vícemilice

NE

06.10.2019

12:45

Stuchlík 

Zobal

Štrajt 

+OP 

A3A

06

03

Brankovice B

-

Bučovice B

NE

06.10.2019

13:00

Burian

 

 

 

A3A

06

04

Kučerov B

-

Nesovice B

NE

06.10.2019

12:30

Smutník

 

 

+III.tř. 

A3A

06

05

Hoštice B

-

Rychtářov

SO

05.10.2019

15:00

Vinklárek 

 

 

+III.tř. 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

     

6.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

06

01

Komořany B

-

Velešovice B

NE

06.10.2019

15:00

Jurča 

 

 

+OP

A3B

06

04

Němčany B

-

Křižanovice B

NE

06.10.2019

12:15

Rek

Buček

Pokorný

+OP 

A3B

06

05

Dražovice B

-

Rašovice

SO

05.10.2019

15:00

Ploc 

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ST.ŽÁCI

 

     

6.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1B

06

01

Švábenice

-

Bučovice

NE

06.10.2019

10:00

Lasovský

 

 

 

E1B

06

03

Komořany

-

Otnice

04.10.2019

17:00

Smutný

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ML.ŽÁCI

     

6.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

06

01

Dědice

-

Křižanovice

SO

05.10.2019

10:00

Michal

 

 

 

F1A

06

02

Brankovice

-

Ivanovice

SO

05.10.2019

10:30

Doležal

 

 

 

F1A

06

03

Račice

-

Slavkov

SO

05.10.2019

10:00

Jünger 

 

 

 

F1A

06

04

Vyškov C

-

Otnice

NE

06.10.2019

13:30

Ploc 

 

 

 

F1A

06

05

Bučovice

-

Slavkov B

SO

05.10.2019

10:45

Novák 

 

 

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

 

     

6.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1J

08

05

Vyškov

-

Hodonín

SO

05.10.2019

13:30

Machala

 

 

U12

F2J

08

05

Vyškov

-

Hodonín

SO

05.10.2019

13:30

Klepáček 

 

 

U13

E1J

08

02

Vyškov

-

Boskovice

NE

06.10.2019

10:15 + 12:15

Popelák

Till

Smutný

U14+U15

C1A

10

02

Vyškov/Dědice

-

St.Lískovec

NE

06.10.2019

10:15 + 12:15

Adler

Vinklárek

Michal

St+ml.dorost

E1J

08

02

Kobeřice

-

Boskovice B

SO

05.10.2019

15:00

Jonáš

Kron

Klučka

I.B tř., sk.A

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Ondřej Šišma

Členové komise:
Mgr. Jaroslav Kolář
Marek Podaný

+420 733 539 146
krd.ofsvyskov@gmail.com