logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 20.9.-22.9.2019

                                                               ZMĚNY  20.9.2019  21:30

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

8.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

08

01

Křenovice

-

Švábenice

NE

22.09.2019

15:30

 Slanina

 Ploc

 Klučka

 

A1A

08

02

Velešovice

-

Slavkov

NE

22.09.2019

15:30

 Buček

 Lasovský

Doležal

 

A1A

08

03

Komořany

-

FKD

NE

22.09.2019

13:15

 Paulík

 Till

 Klepáček

+IV.tř. 

A1A

08

04

Pustiměř

-

Křižanovice

NE

22.09.2019

15:30

 Vinklárek

Horváth L.

 Novák

+IV.tř.

A1A

08

05

Letonice

-

Otnice

NE

22.09.2019

10:00

 Jurča

 Doležal

 Klučka

 

A1A

08

06

Brankovice

-

Rousínov B

NE

22.09.2019

10:00

 Jünger

 Štrajt

 Vinklárek

 

A1A

08

07

Němčany

-

Dražovice

SO

21.09.2019

15:30

Horváth L.

 Adler

 Ploc

+IV.tř.

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

8.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

08

01

Lysovice

-

Ivanovice

SO

21.09.2019

15:30

 Horváth A.

 

 

 

A2A

08

02

Vyškov C

-

Mor.Málkovice

NE

22.09.2019

15:30

 Smutník

 

 

+ml.žáci

A2A

08

03

Dědice

-

Opatovice

SO

21.09.2019

15:30

 Zobal

 

 

 

A2A

08

04

Chvalkovice n/H

-

Radslavice

NE

22.09.2019

15:30

 Jünger

 

 

 

A2A

08

05

FKD B

-

Bohdalice B

NE

22.09.2019

10:30

 Rek

 Pokorný

 

 

A2A

08

06

Račice

-

Pačlavice B

SO

21.09.2019

15:30

 Machala

 Till

 Smutník

 

A2A

08

07

Kučerov

-

Hoštice

NE

22.09.2019

15:30

 Rek

 Pokorný

 

+IV.tř.

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

8.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

08

01

Křenovice B

-

Nížkovice

SO

21.09.2019

15:30

Smutný

 

 

 

A2B

08

02

Kobeřice B

-

Hodějice

NE

22.09.2019

10:30

 Lasovský

 

 

 

A2B

08

03

Slavíkovice

-

Kroužek

NE

22.09.2019

15:00

 Jurča

 

 

 

A2B

08

04

Vážany n/L

-

Nesovice

SO

21.09.2019

15:30

 Vinklárek

 

 

 

A2B

08

05

Letonice B

-

Habrovany

NE

22.09.2019

15:30

 Štrajt

 

 

 

A2B

08

06

Heršpice

-

Lovčičky

NE

22.09.2019

16:00

 Stuchlík

 

 

 

A2B

08

07

Zbýšov

-

Bošovice

NE

22.09.2019

16:00

 Zobal

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

4.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

04

01

Pustiměř B

-

Milonice

NE

22.09.2019

13:00

 Horváth L.

Vinklárek

 Novák

+OP

A3A

04

02

Vícemilice

-

Bučovice B

NE

22.09.2019

10:00

 Brtníček

 Stuchlík

Smutný

 

A3A

04

04

Brankovice B

-

Rychtářov

NE

22.09.2019

13:00

 Zobal

 

 

 

A3A

04

05

Kučerov B

-

Hoštice B

NE

22.09.2019

13:00

Pokorný

Rek

 

+III.tř. 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

4.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

04

01

Komořany B

-

Nížkovice B

NE

22.09.2019

15:30

 Till

 Paulík

 Klepáček

+OP

A3B

04

02

Velešovice B

-

Hodějice B

SO

21.09.2019

15:30

 Jurča

 

 

 

A3B

04

03

Šaratice

-

Křižanovice B

NE

22.09.2019

15:00

 Bednář

 

 

 

A3B

04

05

Němčany B

-

Dražovice B

SO

21.09.2019

12:45

 Ploc

 

 

+OP 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ST.ŽÁCI

   

 

4.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1B

04

01

Dědice

-

Komořany

NE

21.09.2019

10:00

 Klepáček

 

 

 

E1B

04

02

Slavkov

-

Švábenice

SO

20.09.2019

12:40

 Novák

 

 

 

E1B

04

03

Otnice

-

Bučovice

19.09.2019

17:00

 Ploc

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ML.ŽÁCI

   

 

4.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

04

01

Dědice

-

Ivanovice

NE

22.09.2019

13:00

neobsazeno

 

 

 

F1A

04

02

Křižanovice

-

Slavkov

SO

21.09.2019

17:00

Stuchlík

 

 

 

F1A

04

03

Brankovice

-

Otnice

SO

21.09.2019

14:30

neobsazeno

 

 

 

F1A

04

04

Račice

-

Slavkov B

SO

21.09.2019

10:00

 neobsazeno

 

 

 

F1A

04

05

Vyškov C

-

Bučovice

NE

22.09.2019

13:30

 Smutník

 

 

+III.tř.

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

4.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1J

06

06

Vyškov

-

Znojmo

SO

21.09.2019

10:00

neobsazeno

 

 

U13

F2J

06

06

Vyškov

-

Znojmo

SO

21.09.2019

10:00

Vinklárek

 

 

U12

C1A

08

03

Vyškov/Dědice

-

ČAFC Židenice

SO

21.09.2019

10:00 + 12:15

Czech

Stuchlík

Zobal

U17+U19

E1J

06

03

Vyškov

-

Kroměříž

SO

21.09.2019

10:00 + 12:15

Marek

Adler

Till

 U14+U15

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Ondřej Šišma

Členové komise:
Mgr. Jaroslav Kolář
Marek Podaný

+420 733 539 146
krd.ofsvyskov@gmail.com