logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 11.9.-15.9.2019

                                                         ZMĚNY  13.9.2019   17:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

7.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

07

01

Němčany

-

Křenovice

SO

14.09.2019

15:30

 Rek

Novák

Machala

+IV.tř.

A1A

07

02

Dražovice

-

Brankovice

NE

15.09.2019

14:00

 Bednář

Novák

 

 

A1A

07

03

Rousínov B

-

Letonice

NE

15.09.2019

10:15

 Rek

Horváth

Adler

 

A1A

07

04

Otnice

-

Pustiměř

NE

15.09.2019

16:00

 Buček

Jünger

 

+žáci

A1A

07

05

Křižanovice

-

Komořany

NE

15.09.2019

16:30

 Zobal

Štrajt

Smutník

+IV.tř. 

A1A

07

06

FKD

-

Velešovice

NE

15.09.2019

10:30

 Jurča

Burian

Vinklárek

 + dorost

A1A

07

07

Slavkov

-

Švábenice

SO

14.09.2019

16:00

 Volf

Klepáček

Vinklárek

 +žáci

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

7.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

07

01

Kučerov

-

Lysovice

NE

15.09.2019

16:00

 Machala

 

 

+IV.tř.

A2A

07

02

Hoštice

-

Račice

SO

14.09.2019

13:30

 Michal

Zobal

Smutný

+IV.tř. 

A2A

07

03

Pačlavice B

-

FKD B

NE

15.09.2019

10:00

 Stuchlík

 

 

 

A2A

07

04

Bohdalice B

-

Chvalkovice n/H

NE

15.09.2019

16:00

 Slanina

 

 

 

A2A

07

05

Radslavice

-

Dědice

NE

15.09.2019

16:00

 Vinklárek

 

 

 

A2A

07

06

Opatovice

-

Vyškov C

NE

15.09.2019

16:00

 Ploc

 

 

 

A2A

07

07

Mor.Málkovice

-

Ivanovice

NE

15.09.2019

15:30

 Stuchlík

 

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

7.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

07

01

Zbýšov

-

Křenovice B

NE

15.09.2019

16:30

 Kolář

 

 

 

A2B

07

02

Bošovice

-

Heršpice

SO

14.09.2019

16:00

 Šmíd

Stuchlík

 

 

A2B

07

03

Lovčičky

-

Letonice B

NE

15.09.2019

15:30

 Jurča

 

 

 

A2B

07

04

Habrovany

-

Vážany n/L

NE

15.09.2019

16:00

 Horváth

 

 

 

A2B

07

05

Nesovice

-

Slavíkovice

NE

15.09.2019

15:30

 Šmíd

 

 

 

A2B

07

06

Kroužek

-

Kobeřice B

NE

15.09.2019

16:00

 Burian

 

 

 

A2B

07

07

Hodějice

-

Nížkovice

NE

15.09.2019

13:45

 Rek

 Pokorný

 

+IV.tř.

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

3.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

03

01

Kučerov B

-

Pustiměř B

NE

15.09.2019

13:30

 Machala

 

 

+III.tř. 

A3A

03

02

Hoštice B

-

Brankovice B

SO

14.09.2019

16:00

 Zobal

Michal

 Smutný

+III.tř.

A3A

03

04

Nesovice B

-

Vícemilice

SO

14.09.2019

15:30

 Burian

 Horváth

 

 

A3A

03

05

Bučovice B

-

Milonice

NE

15.09.2019

10:00

 Lasovský

 

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

3.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

03

01

Němčany B

-

Komořany B

SO

14.09.2019

12:45

 Machala

Rek

Novák

+OP

A3B

03

03

Rašovice

-

Šaratice

NE

15.09.2019

16:00

 Pokorný

 

 

 

A3B

03

04

Křižanovice B

-

Velešovice B

NE

15.09.2019

13:30

 Štrajt

 Zobal

 Smutník

+OP

A3B

03

05

Hodějice B

-

Nížkovice B

NE

15.09.2019

16:00

 Rek

 

 

+III.tř. 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ST.ŽÁCI

   

 

3.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1B

03

01

Otnice

-

Dědice

NE

15.09.2019

13:30

 Junger

 

 

+AR OP

E1B

03

02

Bučovice

-

Slavkov

SO

14.09.2019

09:00

 Till

 

 

 

E1B

03

03

Švábenice

-

Komořany

NE

15.09.2019

10:00

 Zobal

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ML.ŽÁCI

   

 

3.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

03

01

Vyškov C

-

Dědice

NE

15.09.2019

10:00

 Smutný

 

 

 

F1A

03

02

Bučovice

-

Račice

ST

11.09.2019

17:00

 Novák

 

 

 

F1A

03

03

Slavkov B

-

Brankovice

NE

15.09.2019

15:00

 neobsazeno

 

 

Hř. Vážany n/L

F1A

03

04

Otnice

-

Křižanovice

SO

14.09.2019

15:00

 Ploc

 

 

 

F1A

03

05

Slavkov

-

Ivanovice

SO

14.09.2019

13:45

 Vinklárek

 

 

 

+AR OP

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

I.tř. dorostu

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C2A

07

06

FKD

-

Tišnov

NE

15.09.2019

13:15

Vinklárek

 

 

+AR OP

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Ondřej Šišma

Členové komise:
Mgr. Jaroslav Kolář
Marek Podaný

+420 733 539 146
krd.ofsvyskov@gmail.com