logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 5.9.-8.9.2019

                                          ZMĚNY  5.9.2019    22:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

6.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

06

01

Křenovice

-

Slavkov

NE

08.09.2019

16:30

 Burian

 Smutník

 Ploc

 

A1A

06

02

Švábenice

-

FKD

SO

07.09.2019

16:30

 Bednář

 Doležel

 Klepáček

 

A1A

06

03

Velešovice

-

Křižanovice

NE

08.09.2019

16:30

 Paulík

 Michal

 

 

A1A

06

04

Komořany

-

Otnice

NE

08.09.2019

14:15

 Machala

 Štrajt

 Novák

+IV.tř. 

A1A

06

05

Pustiměř

-

Rousínov B

NE

08.09.2019

16:30

 Jurča

 Till

 Pokorný

+IV.tř.  

A1A

06

06

Letonice

-

Dražovice

NE

08.09.2019

10:00

 Zobal

 Jünger

Smutník

 

A1A

06

07

Brankovice

-

Němčany

NE

08.09.2019

10:00

 Machala

 Štrajt

Stuchlík

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

6.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

06

01

Lysovice

-

Mor.Málkovice

SO

07.09.2019

16:30

Machala

 

 

 

A2A

06

02

Ivanovice

-

Opatovice

NE

08.09.2019

16:30

Jünger

 

 

 

A2A

06

03

Vyškov C

-

Radslavice

NE

08.09.2019

16:30

Slanina

 Klepáček

 

 

A2A

06

04

Dědice

-

Bohdalice B

SO

07.09.2019

16:30

Ploc

 

 

 

A2A

06

05

Chvalkovice n/H

-

Pačlavice B

SO

07.09.2019

16:30

Stuchlík

 

 

 

A2A

06

06

FKD B

-

Hoštice

NE

08.09.2019

10:30

Vinklárek

 Smutný

 Klepáček

 

A2A

06

07

Račice

-

Kučerov

SO

07.09.2019

16:30

Zobal

 

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

6.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

06

01

Křenovice B

-

Hodějice

NE

08.09.2019

13:00

Ploc

 

 

 

A2B

06

02

Nížkovice

-

Kroužek

SO

07.09.2019

16:00

Rek

 

 

 

A2B

06

03

Kobeřice B

-

Nesovice

NE

08.09.2019

10:30

Paulík

 

 

 

A2B

06

04

Slavíkovice

-

Habrovany

NE

08.09.2019

15:00

Bednář

 

 

 

A2B

06

05

Vážany n/L

-

Lovčičky

SO

07.09.2019

16:30

Burian

 

 

 

A2B

06

06

Letonice B

-

Bošovice

NE

08.09.2019

16:30

Vinklárek

 Smutný

 Stuchlík

 

A2B

06

07

Heršpice

-

Zbýšov

NE

08.09.2019

16:30

Zobal

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

2.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

02

01

Pustiměř B

-

Bučovice B

NE

08.09.2019

14:00

Pokorný

Till

 Jurča

+OP

A3A

02

02

Milonice

-

Nesovice B

NE

08.09.2019

16:30

Lasovský

 

 

 

A3A

02

03

Vícemilice

-

Rychtářov

NE

08.09.2019

10:00

Lasovský

 

 

 

A3A

02

05

Brankovice B

-

Kučerov B

NE

08.09.2019

13:00

Stuchlík

 

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

2.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3C

02

01

Komořany B

-

Hodějice B

NE

08.09.2019

16:30

 Štrajt

 Novák

 Machala

+OP 

A3C

02

02

Nížkovice B

-

Křižanovice B

06.09.2019

17:30

 Zobal

 Michal

 Smutný

 

A3C

02

03

Velešovice B

-

Rašovice

SO

07.09.2019

16:30

 Vinklárek

 

 

 

A3C

02

04

Šaratice

-

Dražovice B

06.09.2019

17:30

 Stuchlík

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ST.ŽÁCI

   

 

2.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1B

02

01

Dědice

-

Švábenice

NE

08.09.2019

15:00

 Horváth L

 

 

+ml.žáci

E1B

02

02

Komořany

-

Bučovice

06.09.2019

17:00

 Till

 

 

 

E1B

02

03

Slavkov

-

Otnice

SO

07.09.2019

14:30

 Novák

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ML.ŽÁCI

   

 

2.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

02

01

Dědice

-

Slavkov A

NE

08.09.2019

13:00

Horváth L

 

 

+st.žáci

F1A

02

02

Ivanovice

-

Otnice

NE

08.09.2019

14:00

Jünger

 

 

+AR OP

F1A

02

03

Křižanovice

-

Slavkov B

SO

07.09.2019

17:00

neobsazeno

 

 

 Hř. Heršpice

F1A

02

04

Brankovice

-

Bučovice

SO

07.09.2019

12:00

Novák

 

 

 

F1A

02

05

Račice

-

Vyškov C

ČT

05.09.2019

16:30

neobsazeno

 

 

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

     

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1J

04

07

Vyškov

-

Jihlava

SO

07.09.2019

10:00

Michal

 

 

U13

E1J

04

07

Vyškov

-

Jihlava

SO

07.09.2019

10:00

Vinklárek

 

 

U12

C1A

06

04

Vyškov/Dědice

-

Ivančice

SO

07.09.2019

10:00 + 12:15

Brezáni

Horváth L.

Smutný

KP dorost

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Ondřej Šišma

Členové komise:
Mgr. Jaroslav Kolář
Marek Podaný

+420 733 539 146
krd.ofsvyskov@gmail.com