logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 28.8.-1.9.2019

                                          ZMĚNY  31.8.2019   9:30

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

5.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

05

01

Brankovice

-

Křenovice

NE

01.09.2019

10:00

 Machala

 Lasovský

 Klučka

 

A1A

05

02

Němčany

-

Letonice

NE

01.09.2019

16:30

 Horváth A.

 Horváth L.

Pokorný

 

A1A

05

03

Dražovice

-

Pustiměř

NE

01.09.2019

14:00

 Vinklárek

 Smutník

 Audy

 

A1A

05

04

Rousínov B

-

Komořany

NE

01.09.2019

10:15

 Nečas

 Michal

 Audy

 

A1A

05

05

Otnice

-

Velešovice

NE

01.09.2019

16:30

 Zobal

 Smutný

 Klučka

 

A1A

05

06

Křižanovice

-

Švábenice

NE

01.09.2019

16:30

 Slanina

 Jurča

 

+IV.tř.

A1A

05

07

FKD

-

Slavkov

NE

01.09.2019

10:30

 Jünger

 Zobal

 Klepáček

 +dorost

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

5.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

05

01

Račice

-

Lysovice

SO

31.08.2019

16:30

 Smutník

Vinklárek

 

 

A2A

05

02

Kučerov

-

FKD B

NE

01.09.2019

16:30

 Bednář

 

 

 

A2A

05

03

Hoštice

-

Chvalkovice n/H

SO

31.08.2019

14:00

 Rek

 Pokorný

 

+IV.tř.

A2A

05

04

Pačlavice B

-

Dědice

NE

01.09.2019

15:00

 Jünger

 

 

 

A2A

05

05

Bohdalice B

-

Vyškov C

NE

01.09.2019

16:30

 Burian

 

 

 

A2A

05

06

Radslavice

-

Ivanovice

NE

01.09.2019

16:30

 Buček

 Jelínek M.

 

 

A2A

05

07

Opatovice

-

Mor.Málkovice

NE

01.09.2019

16:30

 Klepáček

 

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

5.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

05

01

Heršpice

-

Křenovice B

NE

01.09.2019

16:30

 Stuchlík

 

 

SD1

A2B

05

02

Zbýšov

-

Letonice B

NE

01.09.2019

16:30

 Štrajt

 

 

 

A2B

05

03

Bošovice

-

Vážany n/L

SO

31.08.2019

16:30

 Bednář

 

 

 

A2B

05

04

Lovčičky

-

Slavíkovice

NE

01.09.2019

15:30

 Lasovský

 

 

 

A2B

05

05

Habrovany

-

Kobeřice B

NE

01.09.2019

16:30

 Rek

 

 

 

A2B

05

06

Nesovice

-

Nížkovice

NE

01.09.2019

16:00

 Machala

 

 

 

A2B

05

07

Kroužek

-

Hodějice

NE

01.09.2019

16:30

 Nečas

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

1.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

01

01

Brankovice B

-

Pustiměř B

NE

01.09.2019

13:00

 Machala

 

 

 

A3A

01

03

Hoštice B

-

Vícemilice

SO

31.08.2019

16:30

 Pokorný

Rek

 

+III.tř.

A3A

01

04

Rychtářov

-

Milonice

NE

01.09.2019

15:00

 Ploc

 

 

 

A3A

01

05

Nesovice B

-

Bučovice B

SO

31.08.2019

16:00

 Machala

 

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

1.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3C

01

02

Šaratice

-

Němčany B

SO

31.08.2019

14:00

 Stuchlík

 

 

 

A3C

01

03

Dražovice B

-

Velešovice B

SO

31.08.2019

16:00

 Burian

 

 

 

A3C

01

04

Rašovice

-

Nížkovice B

SO

31.08.2019

17:00

 Štrajt

 

 

 

A3C

01

05

Křižanovice B

-

Hodějice B

NE

01.09.2019

14:00

 Jurča

 Slanina

 

+OP

 

OSMIFINÁLE OKRESNÍHO POHÁRU

   

 

osmifinále

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A4A

01

01

Němčany

-

Slavkov

ST

28.08.2019

17:00

 Jünger

 

 

 

A4A

01

03

Heršpice

-

Velešovice

ČT

05.09.2019

17:00

 Zobal

 

 

 

A4A

01

04

Křenovice

-

Rousínov B

ST

28.08.2019

17:00

 Vinklárek

Klepáček

Štrajt

 

A4A

01

05

Brankovice

-

Letonice

ČT

29.08.2019

18:00

 Horváth L.

Horváth A.

Brtníček

 

A4A

01

06

FKD

-

Křižanovice

ST

28.08.2019

17:00

 Machala

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ST.ŽÁCI

   

 

1.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1B

01

01

Slavkov

-

Dědice

SO

31.08.2019

12:40

 neobsazeno

 

 

 

E1B

01

02

Otnice

-

Komořany

NE

01.09.2019

14:00

 Stuchlík

 

 

SD1

E1B

01

03

Bučovice

-

Švábenice

SO

31.08.2019

09:00

 Horváth L.

 

 

+ml.žáci

 

OKRESNÍ PŘEBOR ML.ŽÁCI

   

 

1.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

01

01

Račice

-

Dědice

SO

31.08.2019

12:00

 Vinklárek

 

 

 

F1A

01

02

Vyškov C

-

Brankovice

NE

01.09.2019

11:00

 Smutný

 

 

 

F1A

01

03

Bučovice

-

Křižanovice

SO

31.08.2019

10:45

 Horváth L.

 

 

+st.žáci

F1A

01

04

Slavkov B

-

Ivanovice

NE

01.09.2019

15:00

 neobsazeno

 

 

Hř. Vážany n/L

F1A

01

05

Otnice

-

Slavkov A

SO

31.08.2019

14:00

 Ploc

 

 

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

1.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

05

05

Bohdalice

-

Medlánky

SO

31.08.2019

16:30

Králík

Adler

Zobal

 I.B tř., sk.A

C2A

05

07

FKD

-

Malá Haná Knínice

NE

01.09.2019

14:15

Klepáček

   

I.tř. dorostu

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Ondřej Šišma

Členové komise:
Mgr. Jaroslav Kolář
Marek Podaný

+420 733 539 146
krd.ofsvyskov@gmail.com