logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 24.8.-26.8.2019

                                               ZMĚNY 23.8.2019  20:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

4.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

04

01

Křenovice

-

FKD

NE

25.08.2019

17:00

Buček

Kolář

Audy

 

A1A

04

02

Slavkov

-

Křižanovice

SO

24.08.2019

17:00

Adler

Klepáček

Bednář  SD1

 

A1A

04

03

Švábenice

-

Otnice

SO

24.08.2019

17:00

Jelínek P.

Paulík

Ploc

 

A1A

04

04

Velešovice

-

Rousínov B

30.08.2019

17:00

Junger

Klepáček

Michal

 

A1A

04

05

Komořany

-

Dražovice

NE

25.08.2019

17:00

Burian

Štrajt

Jelínek P.

 

A1A

04

06

Pustiměř

-

Němčany

NE

25.08.2019

17:00

Bednář

Klepáček

Vinklárek

 

A1A

04

07

Letonice

-

Brankovice

NE

25.08.2019

10:00

Paulík

Štrajt

Michal

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

4.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

04

01

Lysovice

-

Opatovice

NE

25.08.2019

17:00

Jurča

   

 

A2A

04

02

Mor.Málkovice

-

Radslavice

NE

25.08.2019

15:30

Zobal

 

 

 

A2A

04

03

Ivanovice

-

Bohdalice B

NE

25.08.2019

16:30

Smutný

Jünger

 

 

A2A

04

04

Vyškov C

-

Pačlavice B

NE

25.08.2019

17:00

Smutník

 

 

 

A2A

04

05

Dědice

-

Hoštice

SO

24.08.2019

17:00

Smutník

Stuchlík

Till

 

A2A

04

06

Chvalkovice n/H

-

Kučerov

SO

24.08.2019

17:00

Šmíd

 

 

 

A2A

04

07

FKD B

-

Račice

NE

25.08.2019

10:30

Machala

Smutný

Audy

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

4.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

04

01

Křenovice B

-

Kroužek

NE

25.08.2019

10:00

Šmíd

Vinklárek

Klepáček

 

A2B

04

02

Hodějice

-

Nesovice

SO

24.08.2019

16:00

Burian

Horváth L.

Vinklárek

 

A2B

04

03

Nížkovice

-

Habrovany

NE

25.08.2019

16:00

Lasovský

 

 

 

A2B

04

04

Kobeřice B

-

Lovčičky

SO

24.08.2019

14:00

Bednář  SD1

 

 

 

A2B

04

05

Slavíkovice

-

Bošovice

NE

25.08.2019

15:00

Machala

 

 

 

A2B

04

06

Vážany n/L

-

Zbýšov

SO

24.08.2019

15:30

Zobal

 

 

 

A2B

04

07

Letonice B

-

Heršpice

NE

25.08.2019

17:00

Michal

 

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU BRNO - VENKOV

     

2.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C1A

02

04

Milešovice

-

Ořechov

NE

25.08.2019

16:00

Stuchlík

 

 

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

     

3.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1J

02

08

Vyškov

-

FŠ Třebíč

SO

24.08.2019

10:00

Horváth L.

 

 

U13

F2J

02

08

Vyškov

-

FŠ Třebíč

SO

24.08.2019

10:00

Smutný

 

 

U12

F2J

02

05

Vyškov

-

FŠ Třebíč

SO

24.08.2019

10:15 + 12:15

Nejezchleb

Marek M.

 Smutník

U14+U15

C1A

04

02

Veselí n/M

-

Kuřim

NE

25.08.2019

14:45 + 17:00

Marek M.

Ploc

Novák

KP dorostu

C1A

04

02

Vyškov

-

Zbrojovka

PO

26.08.2019

 17:00

Zobal

   

U12

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Ondřej Šišma

Členové komise:
Mgr. Jaroslav Kolář
Marek Podaný

+420 733 539 146
krd.ofsvyskov@gmail.com