logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 16.8.-18.8.2019

                                                  ZMĚNY  16.8.2019  16:00

OKRESNÍ PŘEBOR

     

3.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

03

01

Letonice

-

Křenovice

NE

18.08.2019

10:00

Šmíd

 Novák

 Klučka

 

A1A

03

02

Brankovice

-

Pustiměř

NE

18.08.2019

14:00

Slanina

 Jurča

 Stuchlík

 

A1A

03

03

Němčany

-

Komořany

NE

18.08.2019

16:30

Kolář

 Štrajt

 Smutník

 

A1A

03

04

Dražovice

-

Velešovice

NE

18.08.2019

14:00

Machala

 Novák

 Klučka

 

A1A

03

05

Rousínov B

-

Švábenice

NE

18.08.2019

17:00

Jurča

 Slanina

 Buček

 

A1A

03

06

Slavkov

-

Otnice

16.08.2019

17:00

Vinklárek

 Zobal

 Štrajt

 

A1A

03

07

Křižanovice

-

FKD

SO

17.08.2019

16:30

Svoboda

 Šmíd

 Klučka

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

     

3.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

03

01

FKD B

-

Lysovice

NE

18.08.2019

10:30

 Zobal

 Michal

 Lasovský

 

A2A

03

02

Račice

-

Chvalkovice n/H

SO

17.08.2019

17:00

 Jurča

 

 

 

A2A

03

03

Kučerov

-

Dědice

NE

18.08.2019

16:30

 Vinklárek

 

 

 

A2A

03

04

Hoštice

-

Vyškov C

SO

17.08.2019

17:00

 Paulík

 Jelínek P.

 Smutný

 

A2A

03

05

Pačlavice B

-

Ivanovice

NE

18.08.2019

15:00

 Burian

 

 

 

A2A

03

06

Bohdalice B

-

Mor.Málkovice

NE

18.08.2019

17:00

 Jelínek P.

 

 

 

A2A

03

07

Radslavice

-

Opatovice

NE

18.08.2019

17:00

 Bednář

Jelínek M.

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

     

3.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

03

01

Letonice B

-

Křenovice B

NE

18.08.2019

17:00

Machala

Novák

Klučka

 

A2B

03

02

Heršpice

-

Vážany n/L

NE

18.08.2019

17:00

Lasovský

 

 

 

A2B

03

03

Zbýšov

-

Slavíkovice

NE

18.08.2019

17:00

Jünger

Stuchlík

 

 

A2B

03

04

Bošovice

-

Kobeřice B

SO

17.08.2019

17:00

Stuchlík

Novák

Ploc

 

A2B

03

05

Lovčičky

-

Nížkovice

NE

18.08.2019

15:30

Zobal

Ploc

 

 

A2B

03

06

Habrovany

-

Hodějice

SO

09.11.2019

14:00

přeloženo

 

 

 

A2B

03

07

Nesovice

-

Kroužek

NE

18.08.2019

16:30

Nečas

Klepáček

Smutný

 

 

IV.TŘÍDA, SK. B

     

3.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

05

04

Šaratice

-

Hodějice B

SO

17.08.2019

16:00

Zobal

 

 

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

     

3.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1J

01

01

Vyškov

-

Zlín

SO

17.08.2019

10:00

Klepáček

 

 

U13

F2J

01

01

Vyškov

-

Zlín

SO

17.08.2019

10:00

Michal

 

 

U12

E1J

01

01

Vyškov

-

Znojmo

SO

17.08.2019

11:00 + 13:00

Soukal

Pecher

Zobal

U14+U15

 

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

     

 

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

 

Křižanovice B

-

Němčany B

SO

17.08.2019

14:00

Šmíd

 

 

 

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Ondřej Šišma

Členové komise:
Mgr. Jaroslav Kolář
Marek Podaný

+420 733 539 146
krd.ofsvyskov@gmail.com