logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 11.6.-16.6.2019

                                           ZMĚNY  12.6.2019    21:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

14.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámky

A1A

14

01

Velešovice

-

Ivanovice

SO

15.06.2019

16:30

Jurča

Vinklárek

Smutný

 

A1A

14

02

Rousínov B

-

Letonice

ÚT

11.06.2019

18:00

Horváth A.

Klepáček

Jünger

 

A1A

14

03

Hodějice

-

Pustiměř

SO

15.06.2019

13:45

Vinklárek

Jelínek P.

Novák

+III.tř.

A1A

14

04

Radslavice

-

Otnice

SO

15.06.2019

15:00

Navrátil

 

 

 

A1A

14

05

Vážany n/L

-

Brankovice

SO

15.06.2019

17:00

Adler  SD2

 

 

 

A1A

14

06

Slavkov

-

Bohdalice

SO

15.06.2019

17:00

Machala

 

 

 

A1A

14

07

Křižanovice

-

Švábenice

SO

15.06.2019

16:30

Slanina

Klučka

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

14.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámky

A2A

14

01

Milonice

-

Lysovice

SO

15.06.2019

17:00

neobsazeno

 

 

 

A2A

14

02

Hoštice

-

Chvalkovice n/H

SO

15.06.2019

17:00

Smutník

 

 

 

A2A

14

03

Pačlavice B

-

Komořany

14.06.2019

17:30

Bednář

Jünger

Michal

 

A2A

14

04

Dědice

-

Opatovice

SO

15.06.2019

15:30

Michal

 

 

 

A2A

14

05

Kučerov

-

Mor.Málkovice

SO

15.06.2019

16:30

Lasovský 

 

 

 

A2A

14

06

Račice

-

Nesovice

SO

15.06.2019

17:00

neobsazeno

 

 

 

A2A

14

07

Vícemilice

-

FKD B

SO

15.06.2019

10:00

Zobal

 

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

14.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámky

A2B

14

01

Křenovice B

-

Bošovice

ČT

13.06.2019 18:00

Bednář

 

 

 

A2B

14

03

Hodějice B

-

Zbýšov

SO

15.06.2019

16:00

Jelínek P.

 

 

 

A2B

14

04

Kroužek

-

Heršpice

SO

15.06.2019

16:00

Burian

 

 

 

A2B

14

05

Kobeřice B

-

Lovčičky

SO

15.06.2019

10:30

Bělohoubek

 

 

 

A2B

14

06

Němčany

-

Habrovany

SO

15.06.2019

16:00

Rek

 

 

 

A2B

14

07

Slavíkovice

-

Dražovice B

SO

15.06.2019

15:00

Zobal

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ST.ŽÁCI

   

 

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

10

03

Vyškov B

-

Švábenice

SO

15.06.2019

09:30

Smutný

    Hř.Pustiměř

 

OKRESNÍ PŘEBOR DOROST BRNO-VENKOV

   

 

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C1A

16

05

Dědice

-

Slatina/Slovan B

SO

15.06.2019

10:15

Jünger

     

 

FINÁLE OKRESNÍHO POHÁRU

   

 

Finále

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1P

02

01

Pustiměř

-

Letonice

ST

12.06.2019

18:00

Adler

Klepáček

Jünger

Hř. Rousínov

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

23.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C2A

14

04

Bučovice

-

Tišnov

SO

15.06.2019

14:30

Adler

SD2

 

Dorost JmKFS

A3B

14

05

Kobeřice

-

Uhřice

SO

15.06.2019

16:30

Polonec

Doležal

Bělohoubek

I.B tř., sk.C

A3A

14

01

Křenovice

-

FKD

SO

15.06.2019

17:00

Malík

Štipčák

Novák

I.B tř., sk.A

F2J

27

03

Vyškov

-

Žďár n/S

NE

16.06.2019

10:00

Vinklárek

   

U12

                         FINÁLE PŘÍPRAVEK – SLAVKOV U BRNA 12.6.2019 OD 9:00

                                           Jünger, Michal, Nečas, Smutný, Zobal

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Ondřej Šišma

Členové komise:
Mgr. Jaroslav Kolář
Marek Podaný

+420 733 539 146
krd.ofsvyskov@gmail.com