logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 6.6.-9.6.2019

                                             ZMĚNY  8.6.2019   10:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

26.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

26

01

Velešovice

-

Švábenice

NE

09.06.2019

16:30

Svoboda SD3

Doležal SD3

 

+žáci

A1A

26

02

Bohdalice

-

Křižanovice

SO

08.06.2019

16:30

Zobal

Smutný

Novák

 

A1A

26

03

Brankovice

-

Slavkov

NE

09.06.2019

10:00

Slanina

Machala

Adler

 

A1A

26

04

Otnice

-

Vážany n/L

NE

09.06.2019

17:00

Machala SD3

Novák SD3

Adler

+žáci

A1A

26

05

Pustiměř

-

Radslavice

NE

09.06.2019

16:30

Bednář

Michal

Štrajt

+IV.tř.

A1A

26

06

Letonice

-

Hodějice

NE

09.06.2019

10:15

Zobal

Michal

Smutný

 

A1A

26

07

Ivanovice

-

Rousínov B

NE

09.06.2019

17:00

Navrátil 

Stříž

Klepáček SD2

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

26.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

26

01

Milonice

-

FKD B

NE

09.06.2019

17:00

Lasovský

 

 

 

A2A

26

02

Vícemilice

-

Nesovice

NE

09.06.2019

10:00

Jurča

Lasovský

Burian

 

A2A

26

03

Mor.Málkovice

-

Račice

NE

09.06.2019

15:30

Burian 

 

 

 

A2A

26

04

Opatovice

-

Kučerov

NE

09.06.2019

16:30

Zobal

 

 

+IV.tř.

A2A

26

05

Komořany

-

Dědice

NE

09.06.2019

14:45

Smutník 

 

 

+IV.tř.

A2A

26

06

Chvalkovice n/H

-

Pačlavice B

NE

09.06.2019

17:00

Jünger

 

 

SD2 

A2A

26

07

Lysovice

-

Hoštice

SO

08.06.2019

17:00

Jurča

Klepáček

Smutník

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

26.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

26

01

Křenovice B

-

Dražovice B

SO

08.06.2019

10:00

Jurča

 

 

 

A2B

26

02

Habrovany

-

Slavíkovice

SO

08.06.2019

16:00

Machala

 

 

 

A2B

26

03

Lovčičky

-

Němčany

NE

09.06.2019

16:00

Vinklárek

 

 

 

A2B

26

04

Heršpice

-

Kobeřice B

NE

09.06.2019

17:00

Landa 

 

 

SD1

A2B

26

05

Zbýšov

-

Kroužek

NE

09.06.2019

17:00

Rek

 

 

SD1 

A2B

26

06

Letonice B

-

Hodějice B

NE

09.06.2019

17:00

Pokorný

 

 

SD1 

A2B

26

07

Bošovice

-

Nížkovice

SO

08.06.2019

16:30

Adler

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

18.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

18

01

Vyškov C

-

Rychtářov

NE

09.06.2019

17:00

Stuchlík

 

 

 

A3A

18

02

Bohdalice B

-

Kučerov B

NE

09.06.2019

16:30

Šmíd

 

 

 

A3A

18

04

Opatovice B

-

Ježkovice

NE

09.06.2019

13:45

Zobal

 

 

+III.tř.

A3A

18

05

Pustiměř B

-

Hoštice B

NE

09.06.2019

14:00

Štrajt

Bednář

 Michal

+OP

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

18.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

18

01

Velešovice B

-

Křižanovice B

SO

08.06.2019

16:30

Bělohoubek

 

 

 

A3B

18

02

Nesovice B

-

Vážany n/L B

SO

08.06.2019

17:00

Šmíd

 

 

 

A3B

18

03

Šaratice

-

Kroužek B

SO

08.06.2019

17:00

Vinklárek

 

 

 

A3B

18

05

Komořany B

-

Nížkovice B

NE

09.06.2019

17:00

Smutník

 

 

+III.tř.

 

OKRESNÍ PŘEBOR ST.ŽÁCI

   

 

18.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

18

01

Velešovice

-

Křižanovice

NE

09.06.2019

14:00

 

 

 

+AR OP

E1A

18

02

Rousínov

-

Slavkov

ÚT

04.06.2019

17:30

Jünger

 

 

Hř.Habrovany

E1A

18

04

Bučovice

-

Vyškov B

SO

08.06.2019

09:00

Bělohoubek

 

 

+ml.žáci

E1A

18

03

Švábenice

-

Dědice

SO

08.06.2019

10:00

Navrátil 

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ML.ŽÁCI

   

 

18.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

18

01

Ivanovice

-

FKD B

07.06.2019

17:30

Jünger

 

 

 

F1A

18

02

Vyškov C

-

Slavkov

ČT

06.06.2019

17:30

Michal

 

 

Hř.Račice

F1A

18

03

Němčany

-

Dědice

07.06.2019

17:30

Bělohoubek

 

 

 

F1A

18

04

Bučovice

-

Vyškov B

SO

08.06.2019

10:45

Bělohoubek

 

 

+st.žáci 

F1A

18

05

Otnice

-

Račice

NE

09.06.2019

15:00

Adler

 

 

+AR OP

 

OKRESNÍ PŘEBOR BRNO-VENKOV

   

 

28.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C1A

28

06

Lipovec

-

Dědice

ČT

06.06.2019

17:30

Zobal

   

Hř.Dědice

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

I.A tř., sk. B

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

26

02

Rohatec

-

Pačlavice

NE

09.06.2019

17:00

Marek M.

Štipčák

Jurča

 

 

   

 

I.B tř., sk. A

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

26

01

Křenovice

-

Dražovice

NE

09.06.2019

17:00

Malimánek

Hanák

Bělohoubek

 

A3A

26

07

FKD

-

Medlánky

SO

08.06.2019

13:00

Mrkvica

Šebela

Michal

 

 

   

 

I.tř.dorostu

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C2A

26

02

Rousínov

-

Mor.Slavia Brno

SO

08.06.2019

14:00

Jurča

     

 

   

 

SpSM

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C2E

28

05

Vyškov

-

Opava B

NE

09.06.2019

10:00 + 12:15

Hanák

Kolář

Vinklárek

U17+U19

E1J

20

02

Vyškov

-

Líšeň

SO

08.06.2019

10:00 + 11:45

Zavřel

Korčák

Klepáček

U14+U15

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Ondřej Šišma

Členové komise:
Mgr. Jaroslav Kolář
Marek Podaný

+420 733 539 146
krd.ofsvyskov@gmail.com