logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 31.5.-2.6.2019

                                              ZMĚNY   2.6.2019    9:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

25.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

25

01

Rousínov B

-

Velešovice

NE

02.06.2019

10:15

Burian

Štrajt

Jünger

 

A1A

25

03

Radslavice

-

Letonice

NE

02.06.2019

16:30

Jurča

Klepáček

Smutný

 

A1A

25

04

Vážany n/L

-

Pustiměř

NE

02.06.2019

17:00

Vinklárek

Smutník

Novák

 

A1A

25

05

Slavkov

-

Otnice

SO

01.06.2019

09:30

Vinklárek 

Michal

Rusňák

 

A1A

25

06

Křižanovice

-

Brankovice

NE

02.06.2019

16:30

Navrátil 

Stříž

Svoboda

+IV.tř. 

A1A

25

07

Švábenice

-

Bohdalice

SO

01.06.2019

16:30

Adler

Zobal

Machala

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

25.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

25

01

Hoštice

-

Milonice

NE

02.06.2019

17:00

Landa

Rek

Pokorný

+IV.tř.

A2A

25

02

Pačlavice B

-

Lysovice

NE

02.06.2019

10:00

Svoboda

Machala

Adler

 

A2A

25

03

Dědice

-

Chvalkovice n/H

SO

01.06.2019

17:00

Paulík

Vinklárek

Olša

 

A2A

25

04

Kučerov

-

Komořany

NE

02.06.2019

16:30

Machala

 

 

+IV.tř. 

A2A

25

05

Račice

-

Opatovice

NE

02.06.2019

16:30

Jelínek P.

 

 

 

A2A

25

06

Vícemilice

-

Mor.Málkovice

NE

02.06.2019

10:00

Vinklárek

Michal 

Klepáček

 

A2A

25

07

FKD B

-

Nesovice

SO

01.06.2019

14:00

Bednář

Smutný

Michal

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

25.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

25

01

Nížkovice

-

Křenovice B

NE

02.06.2019

16:30

Burian

 

 

 

A2B

25

03

Kroužek

-

Letonice B

NE

02.06.2019

10:00

Jelínek P.

 

 

Hř.Letonice 

A2B

25

04

Kobeřice B

-

Zbýšov

NE

02.06.2019

16:30

Štrajt

 

 

 

A2B

25

05

Němčany

-

Heršpice

NE

02.06.2019

17:00

Stuchlík

   

 

A2B

25

06

Slavíkovice

-

Lovčičky

NE

02.06.2019

15:00

Adler

 

 

 

A2B

25

07

Dražovice B

-

Habrovany

NE

02.06.2019

10:00

Stuchlík

 

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

17.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

17

01

Hoštice B

-

Vyškov C

NE

02.06.2019

14:45

Rek 

Pokorný

Landa

+III.tř.

A3A

17

02

Ježkovice

-

Pustiměř B

NE

02.06.2019

10:00

Smutník 

 

 

 

A3A

17

04

Kučerov B

-

Brankovice B

NE

02.06.2019

14:00

Machala    

+III.tř.

A3A

17

07

Rychtářov

-

Bohdalice B

NE

02.06.2019

16:30

Zobal

 

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

17.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

17

01

Nížkovice B

-

Velešovice B

NE

02.06.2019

10:30

Zobal

 

 

 

A3B

17

02

Rašovice

-

Komořany B

SO

01.06.2019

17:00

Jurča

 

 

 

A3B

17

04

Vážany n/L B

-

Šaratice

SO

01.06.2019

17:00

Stuchlík 

 

 

 

A3B

17

05

Křižanovice B

-

Nesovice B

NE

02.06.2019

14:00

Svoboda

Navrátil

Stříž

+OP

 

OKRESNÍ PŘEBOR ST.ŽÁCI

   

 

17.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

25

02

Vyškov B

-

Komořany

NE

02.06.2019

09:30

Smutný

 

 

Hř.Pustiměř

E1A

25

03

Dědice

-

Bučovice

NE

02.06.2019

16:00

Michal

 

 

 

E1A

25

04

Slavkov

-

Švábenice

SO

01.06.2019

14:00

Bělohoubek

 

 

+ml.žáci

E1A

25

05

Křižanovice

-

Rousínov

SO

01.06.2019

16:30

Rusňák

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ML.ŽÁCI

   

 

17.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

25

01

Račice

-

Ivanovice

31.05.2019

17:30

Zobal

 

 

 

F1A

25

02

Vyškov B

-

Otnice

NE

02.06.2019

14:30

Smutný

 

 

Hř.Pustiměř

F1A

25

03

Dědice

-

Bučovice

SO

01.06.2019

10:00

Höfer

 

 

 

F1A

25

04

Slavkov

-

Němčany

SO

01.06.2019

12:00

Bělohoubek 

 

 

+st.žáci

F1A

25

05

FKD B

-

Vyškov C

31.05.2019 17:30

Smutný

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU BRNO-VENKOV

   

 

23.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C1A

27

03

Dědice

-

Střelice

SO

01.06.2019

13:45

Olša

 

 

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

23.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F2J

23

01

Vyškov

-

Hodonín

ČT

30.05.2019

17:00

Michal

 

 

 

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Ondřej Šišma

Členové komise:
Mgr. Jaroslav Kolář
Marek Podaný

+420 733 539 146
krd.ofsvyskov@gmail.com