logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 22.5.-26.5.2019

                                               ZMĚNY  24.5.2019   20:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

24.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

24

01

Velešovice

-

Bohdalice

NE

26.05.2019

16:30

Vinklárek

Klučka

Bělohoubek

+žáci

A1A

24

02

Brankovice

-

Švábenice

NE

26.05.2019

10:00

Jurča

Olša

Svoboda

 

A1A

24

03

Otnice

-

Křižanovice

NE

26.05.2019

17:00

Zobal

Smutný

Novák

+ml.žáci

A1A

24

04

Pustiměř

-

Slavkov

NE

26.05.2019

16:30

Navrátil

Stříž

Horváth L.

 

A1A

24

05

Letonice

-

Vážany n/L

NE

26.05.2019

10:15

Rek 

Pokorný

Landa

 

A1A

24

06

Ivanovice

-

Radslavice

NE

26.05.2019

17:00

Adler

Smutník 

Olša

+ml.žáci 

A1A

24

07

Rousínov B

-

Hodějice

NE

26.05.2019

10:15

Horváth A.

Horváth L.

Machala

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

24.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

24

01

Milonice

-

Nesovice

NE

26.05.2019

17:00

Jünger

Vilím

Höfer

 

A2A

24

02

Mor.Málkovice

-

FKD B

NE

26.05.2019

15:30

Slanina

 

 

 

A2A

24

03

Vícemilice

-

Opatovice

24.05.2019

18:00

Machala

Vinklárek

Horváth L.

 

A2A

24

04

Komořany

-

Račice

NE

26.05.2019

14:45

Štrajt 

Klepáček

Michal

+IV.tř.

A2A

24

05

Chvalkovice n/H

-

Kučerov

SO

25.05.2019

14:00

Burian

Klepáček

Vinklárek

 

A2A

24

06

Lysovice

-

Dědice

SO

25.05.2019

17:00

Zobal

Novák

Rusňák

 

A2A

24

07

Hoštice

-

Pačlavice B

NE

26.05.2019

10:00

Jelínek P. 

Smutný

Adler

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

24.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

24

01

Křenovice B

-

Habrovany

SO

25.05.2019

17:00

Jurča

Bělohoubek

Klučka

 

A2B

24

02

Lovčičky

-

Dražovice B

NE

26.05.2019

16:00

Burian

 

 

 

A2B

24

03

Heršpice

-

Slavíkovice

NE

26.05.2019

17:00

Stuchlík

 

 

 

A2B

24

04

Zbýšov

-

Němčany

NE

26.05.2019

17:00

Bednář

   

 

A2B

24

05

Letonice B

-

Kobeřice B

NE

26.05.2019

17:00

Lasovský 

 

 

 

A2B

24

06

Bošovice

-

Kroužek

SO

25.05.2019

16:30

PaulíkSD1 

Stuchlík

 

 

A2B

24

07

Nížkovice

-

Hodějice B

NE

26.05.2019

16:30

Machala

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

16.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

16

01

Vyškov C

-

Bohdalice B

NE

26.05.2019

17:00

Jelínek P.

 

 

 

A3A

16

02

Brankovice B

-

Rychtářov

NE

26.05.2019

13:00

Svoboda

 

 

 

A3A

16

03

Opatovice B

-

Kučerov B

NE

26.05.2019

16:30

Jurča

 

 

 

A3A

16

05

Hoštice B

-

Ježkovice

NE

26.05.2019

17:00

Pokorný

 

   

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

15.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

15

03

Vážany n/L B

-

Komořany B

24.05.2019

17:30

Štrajt

 

 

 

 

   

 

16.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

16

01

Velešovice B

-

Nesovice B

SO

25.05.2019

16:30

Slanina

 

 

 

A3B

16

02

Šaratice

-

Křižanovice B

NE

26.05.2019

17:00

Svoboda

 

 

 

A3B

16

04

Komořany B

-

Kroužek B

NE

26.05.2019

17:00

Michal

 Štrajt

Klepáček

+III.tř.

A3B

16

05

Nížkovice B

-

Rašovice

SO

25.05.2019

17:00

Jelínek P.

 

 

SD1 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ST.ŽÁCI

   

 

16.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

16

01

Velešovice

-

Rousínov

NE

26.05.2019

14:00

Bělohoubek

 

 

+AR OP 

E1A

16

02

Švábenice

-

Křižanovice

NE

26.05.2019

15:30

neobsazeno

 

 

 

E1A

16

03

Bučovice

-

Slavkov

SO

25.05.2019

09:00

Novák

 

 

+ml.žáci

E1A

16

04

Komořany

-

Dědice

NE

26.05.2019

10:00

Klepáček

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ML.ŽÁCI

   

 

16.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

16

01

Ivanovice

-

Vyškov C

24.05.2019 17:30 Stuchlík

 

 

+AR OP

F1A

16

02

Němčany

-

FKD B

NE

26.05.2019

10:30

Rusňák

 

 

 

F1A

16

03

Bučovice

-

Slavkov

SO

25.05.2019

10:45

Novák

 

 

+st.žáci 

F1A

16

04

Otnice

-

Dědice

NE

26.05.2019

15:00

Novák

 

 

+AR OP

F1A

16

05

Račice

-

Vyškov B

SO

25.05.2019

10:00

Nečas

 

 

 

 

PALÍŠEK CUP – BOHDALICE 25.5.2019  9:00 – 16:00

Adler, Horváth L., Smutný, Michal, Zobal

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

SpSM

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1J

27

03

Vyškov

-

Znojmo

ST

22.05.2019

14:00 + 15:45

Kolář

Julínek

Vinklárek

U14+U15

F1J

29

04

Vyškov

-

Zlín

ST

12.06.2019

17:00

Zobal + Michal

   

U12+U13

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com