logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 16.5.-19.5.2019

                                                            ZMĚNY  16.5.2019   20:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

23.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

23

01

Hodějice

-

Velešovice

NE

19.05.2019

14:15

Paulík

Klepáček

Vinklárek

+III.tř. 

A1A

23

02

Radslavice

-

Rousínov B

NE

19.05.2019

16:30

Navrátil

Štrajt

Stříž

 

A1A

23

03

Vážany n/L

-

Ivanovice

NE

19.05.2019

17:00

Bednář

Novák

Svoboda

 

A1A

23

04

Slavkov

-

Letonice

SO

18.05.2019

16:30

Slanina 

Bělohoubek

Štrajt  

A1A

23

05

Křižanovice

-

Pustiměř

NE

19.05.2019

16:30

Jünger

Höfer

Vilím

 

A1A

23

06

Švábenice

-

Otnice

SO

18.05.2019

16:30

Burian

Michal

Nečas

 

A1A

23

07

Bohdalice

-

Brankovice

SO

18.05.2019

16:30

Machala

Rusňák

Svoboda

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

23.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

23

01

Pačlavice B

-

Milonice

NE

19.05.2019

10:00

Landa

Pokorný Rek

 

A2A

23

02

Dědice

-

Hoštice

SO

18.05.2019

17:00

Jurča

Adler

Horváth L.

Hř. Hoštice 

A2A

23

03

Kučerov

-

Lysovice

NE

19.05.2019

16:30

Jelínek P. 

Adler

Smutník

+IV.tř. 

A2A

23

04

Račice

-

Chvalkovice n/H

SO

18.05.2019

17:00

Zobal

Smutný

Vinklárek

 

A2A

23

05

Vícemilice

-

Komořany

NE

19.05.2019

10:00

Horváth L.

Jünger Olša

SD1

A2A

23

06

FKD B

-

Opatovice

NE

19.05.2019

10:30

Jurča

Lasovský

Klepáček

 

A2A

23

07

Nesovice

-

Mor.Málkovice

NE

19.05.2019

17:00

Zobal

Michal

Horváth L.

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

23.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

23

01

Hodějice B

-

Křenovice B

NE

19.05.2019

16:30

Vinklárek

Paulík

Klepáček

 +OP

A2B

23

02

Kroužek

-

Nížkovice

NE

19.05.2019

14:30

Landa

Pokorný

Rek

 +IV.tř. SD1

A2B

23

03

Kobeřice B

-

Bošovice

NE

19.05.2019

16:30

Burian

 

 

 

A2B

23

04

Němčany

-

Letonice B

NE

19.05.2019

17:00

Machala

 

 

 

A2B

23

05

Slavíkovice

-

Zbýšov

NE

19.05.2019

15:00

Slanina

 

 

 

A2B

23

06

Dražovice B

-

Heršpice

NE

19.05.2019

14:30

JmKFS

JmKFS

JmKFS

+I.B třída

A2B

23

07

Habrovany

-

Lovčičky

NE

19.05.2019

17:00

Lasovský

 

 

 +žáci

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

15.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

15

01

Ježkovice

-

Vyškov C

NE

19.05.2019

10:00

Vinklárek

 

 

 

A3A

15

03

Kučerov B

-

Pustiměř B

NE

19.05.2019

14:00

Adler

Jelínek P.

Smutník

 +III.tř.

A3A

15

04

Rychtářov

-

Opatovice B

NE

19.05.2019

16:30

Jurča

 

 

 

A3A

15

05

Bohdalice B

-

Brankovice B

NE

19.05.2019

16:30

Bělohoubek

 

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

15.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

15

01

Rašovice

-

Velešovice B

NE

19.05.2019

17:00

Doležal

 

 

 

A3B

15

02

Kroužek B

-

Nížkovice B

NE

19.05.2019

17:00

Pokorný

Landa

Rek

 +III.tř.  SD1

A3B

15

05

Nesovice B

-

Šaratice

17.05.2019 17:30

Doležal

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ST.ŽÁCI

   

 

15.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

15

01

Vyškov B

-

Velešovice

SO

18.05.2019

09:30

Nečas

 

 

Hř.Pustiměř

E1A

15

03

Slavkov

-

Komořany

ČT

16.05.2019

17:15

Olša

 

 

 

E1A

15

04

Křižanovice

-

Bučovice

SO

18.05.2019

16:30

Novák

 

 

 

E1A

15

05

Rousínov

-

Švábenice

NE

19.05.2019

14:30

Lasovský

 

 

Hř.Habrovany

 

OKRESNÍ PŘEBOR ML.ŽÁCI

   

 

15.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

15

01

Vyškov B

-

Ivanovice

SO

18.05.2019

11:15

Nečas

 

 

Hř. Pustiměř 

F1A

15

02

Dědice

-

Račice

NE

19.05.2019

14:00

Štrajt

 

 

 

F1A

15

03

Slavkov

-

Otnice

ČT

16.05.2019

18:00

Zobal

 

 

Hř.Vážany n/L 

F1A

15

04

FKD B

-

Bučovice

17.05.2019

17:00

Zobal

 

 

 

F1A

15

05

Vyškov C

-

Němčany

ČT

16.05.2019

17:30

Smutný

 

 

Hř.Račice

 

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU BRNO-VENKOV

   

 

25.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C1A

25

02

Dědice

-

Pozořice B

NE

19.05.2019

10:30

 Zobal

 

 

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

I.B tř., sk. C

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3C

23

03

Kobeřice

-

Kněždub

SO

18.05.2019

16:30

Uher

Riška

JmKFS

 

 

   

 

SpSM

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1J

17

03

Vyškov

-

Žďár n/S

NE

19.05.2019

10:00 + 11.45

Slováček

Mrázek

 Rusňák

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com