logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 8.5.-12.5.2019

                                             ZMĚNY  11.5.2019  12:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

22.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

22

01

Velešovice

-

Brankovice

NE

12.05.2019

16:30

Volf

Olša

Nečas

+žáci

A1A

22

02

Otnice

-

Bohdalice

NE

12.05.2019

16:30

Adler

Novák 

Bělohoubek 

+žáci

A1A

22

03

Pustiměř

-

Švábenice

NE

12.05.2019

16:30

Kolář

Štrajt

Smutný

+IV.tř.

A1A

22

04

Letonice

-

Křižanovice

NE

12.05.2019

10:15

Jurča

Novák

Rusňák 

 

A1A

22

05

Ivanovice

-

Slavkov

NE

12.05.2019

17:00

Vinklárek

Burian 

Smutník

 

A1A

22

06

Rousínov B

-

Vážany n/L

NE

12.05.2019

16:30

Zobal

Doležal

Klepáček

 

A1A

22

07

Hodějice

-

Radslavice

NE

12.05.2019

14:15

Landa

Pokorný

Rek

+IV.tř.  SD1

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

22.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

22

01

Milonice

-

Mor.Málkovice

NE

12.05.2019

17:00

Svoboda

 

 

 

A2A

22

02

Opatovice

-

Nesovice

NE

12.05.2019

16:30

Jelínek P.

 

 

+IV.tř.

A2A

22

03

Komořany

-

FKD B

NE

12.05.2019

14:45

Machala

Horváth L.

 

+IV.tř. 

A2A

22

04

Vícemilice

-

Chvalkovice n/H

NE

12.05.2019

10:00

Adler

Olša

Michal

 

A2A

22

05

Lysovice

-

Račice

SO

11.05.2019

17:00

Adler

Rusňák

Bělohoubek

 

A2A

22

06

Hoštice

-

Kučerov

NE

12.05.2019

17:00

Paulík

 

 

+IV.tř.

A2A

22

07

Pačlavice B

-

Dědice

NE

12.05.2019

10:00

Burian

 Šmíd

Vinklárek

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

14.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

14

02

Nížkovice

-

Letonice B

ST

08.05.2019

16:00

 Landa

 

 

 

 

   

 

25.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

25

02

Hodějice  B

-

Bošovice

ST

08.05.2019

16:00

Jünger

Höfer

Vilím

 

 

   

 

22.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

22

01

Křenovice B

-

Lovčičky

SO

11.05.2019

17:00

Jünger

Vilím

Höfer

 

A2B

22

02

Heršpice

-

Habrovany

NE

12.05.2019

17:00

Pokorný

 

 

SD1

A2B

22

03

Zbýšov

-

Dražovice B

NE

12.05.2019

17:00

Jurča

 

 

 

A2B

22

04

Letonice B

-

Slavíkovice

NE

12.05.2019

17:00

Bednář

 

 

 

A2B

22

05

Bošovice

-

Němčany

SO

11.05.2019

16:30

Zobal

Olša

Novák

 

A2B

22

06

Nížkovice

-

Kobeřice B

NE

12.05.2019

16:30

Rek

 

 

SD1

A2B

22

07

Hodějice B

-

Kroužek

NE

12.05.2019

16:30

Landa

 

 

+OP

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

14.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

14

01

Vyškov C

-

Brankovice B

NE

12.05.2019

17:00

Michal

 

 

 

A3A

14

02

Opatovice B

-

Bohdalice B

NE

12.05.2019

13:45

Jelínek P.

 

 

+III.tř.

A3A

14

03

Pustiměř B

-

Rychtářov

NE

12.05.2019

14:00

Štrajt

Smutný

 

+OP

A3A

14

04

Hoštice B

-

Kučerov B

NE

12.05.2019

14:45

Paulík

 

 

+III.tř.

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

14.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

14

01

Velešovice B

-

Šaratice

SO

11.05.2019

16:30

Machala

 

 

 

A3B

14

03

Komořany B

-

Křižanovice B

NE

12.05.2019

17:00

Horváth L.

Machala

 

+III.tř.

A3B

14

04

Nížkovice B

-

Vážany n/L B

17.05.2019

18:00

Jünger

 

 

 

A3B

14

05

Rašovice

-

Kroužek B

NE

12.05.2019

17:00

Šmíd

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ST.ŽÁCI

   

 

14.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

14

01

Velešovice

-

Švábenice

NE

12.05.2019

14:00

Nečas

 

 

+AR OP

E1A

14

02

Bučovice

-

Rousínov

SO

11.05.2019

14:00

Bělohoubek

 

 

 

E1A

14

03

Komořany

-

Křižanovice

NE

12.05.2019

10:00

Štrajt

 

 

 

E1A

14

05

Vyškov B

-

Dědice

NE

12.05.2019

09:30

Jünger 

 

 

Hř. Pustiměř

 

OKRESNÍ PŘEBOR ML.ŽÁCI

   

 

14.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

14

01

Ivanovice

-

Němčany

10.05.2019 17:30 Jünger

 

 

 

F1A

14

02

Bučovice

-

Vyškov C

SO

11.05.2019

10:45

Horváth L.

 

 

 

F1A

14

03

Otnice

-

FKD B

NE

12.05.2019

15:00

Bělohoubek

 

 

+AR OP

F1A

14

04

Račice

-

Slavkov

SO

11.05.2019

10:00

Rusňák

 

 

 

F1A

14

05

Vyškov B

-

Dědice

NE

12.05.2019

11:15

Jünger

 

 

Hř. Pustiměř 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

22.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F2J

22

08

Vyškov

-

Znojmo

NE

12.05.2019

10:00

Zobal

 

 

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com