logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 1.5.-9.5.2019

                                        ZMĚNY 3.5.2019    16:30

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

21.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

21

01

Radslavice

-

Velešovice

NE

05.05.2019

16:30

Bednář

Doležal

Bělohoubek

 

A1A

21

02

Vážany n/L

-

Hodějice

NE

05.05.2019

16:30

Navrátil

Olša

Novák

+žáci

A1A

21

03

Slavkov

-

Rousínov B

SO

04.05.2019

16:30

Horváth L.

Adler

Bělohoubek

+žáci 

A1A

21

04

Křižanovice

-

Ivanovice

NE

05.05.2019

16:30

Machala

Michal

Smutný

+IV.tř. 

A1A

21

05

Švábenice

-

Letonice

NE

05.05.2019

16:30

Slanina

Smutník

Vinklárek

 

A1A

21

06

Bohdalice

-

Pustiměř

NE

05.05.2019

14:00

Jelínek P.

Paulík

Klepáček

+IV.tř.

A1A

21

07

Brankovice

-

Otnice

NE

05.05.2019

10:00

Burian

Štrajt

Bělohoubek

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

21.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

21

01

Dědice

-

Milonice

SO

04.05.2019

16:30

Slanina

Smutný

Michal

+žáci 

A2A

21

02

Kučerov

-

Pačlavice B

NE

05.05.2019

16:30

Adler

Horváth L.

 

+IV.tř. 

A2A

21

03

Račice

-

Hoštice

SO

04.05.2019

16:30

Vinklárek

 

 

 

A2A

21

04

Vícemilice

-

Lysovice

NE

05.05.2019

10:00

Jünger

Höfer

Vilím

 

A2A

21

05

FKD B

-

Chvalkovice n/H

NE

05.05.2019

10:30

Horváth L.

Klepáček

Stuchlík

 

A2A

21

06

Nesovice

-

Komořany

NE

05.05.2019

16:30

Rek

 

 

 

A2A

21

07

Mor.Málkovice

-

Opatovice

NE

05.05.2019

15:30

Stuchlík

 

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

21.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

21

01

Kroužek

-

Křenovice B

NE

05.05.2019

14:00

Zobal

 

 

 +IV.tř.

A2B

21

02

Kobeřice B

-

Hodějice B

NE

05.05.2019

16:30

Štrajt

 

 

 

A2B

21

03

Němčany

-

Nížkovice

NE

05.05.2019

16:30

Lasovský

 

 

 

A2B

21

04

Slavíkovice

-

Bošovice

NE

05.05.2019

15:00

Jünger

Vilím

Höfer

 

A2B

21

05

Dražovice B

-

Letonice B

NE

05.05.2019

10:00

Jurča

Vinklárek

Smutník

 

A2B

21

06

Habrovany

-

Zbýšov

NE

05.05.2019

16:30

Burian

 

 

 

A2B

21

07

Lovčičky

-

Heršpice

NE

05.05.2019

16:00

Jurča

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

13.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

13

02

Kučerov B

-

Ježkovice

NE

05.05.2019

14:00

Horváth L.

Adler

 

 +III.tř.

A3A

13

03

Rychtářov

-

Hoštice B

NE

05.05.2019

16:30

Landa

 

 

 

A3A

13

04

Bohdalice B

-

Pustiměř B

NE

05.05.2019

16:30

Paulík

Jelínek P.

Klepáček

+OP

A3A

13

05

Brankovice B

-

Opatovice B

NE

05.05.2019

13:00

Bělohoubek

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

13.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

13

01

Kroužek B

-

Velešovice B

NE

05.05.2019

16:30

Zobal

 

 

 +III.tř.

A3B

13

02

Vážany n/L B

-

Rašovice

SO

04.05.2019

16:30

Burian

 

 

 

A3B

13

03

Křižanovice B

-

Nížkovice B

NE

05.05.2019

14:00

Michal

Smutný

Machala

 +OP

A3B

13

04

Nesovice B

-

Komořany B

SO

05.05.2019

16:30

Svoboda

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ST.ŽÁCI

   

 

13.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

13

01

Dědice

-

Velešovice

SO

04.05.2019

14:00

Michal

 

 

 +AR III.tř.

E1A

13

02

Slavkov

-

Vyškov B

SO

04.05.2019

14:00

Bělohoubek

 

 

 +AR OP

E1A

13

04

Rousínov

-

Komořany

ČT

09.05.2019

17:30

Zobal

 

 

Hř. Habrovany

E1A

13

05

Švábenice

-

Bučovice

SO

04.05.2019

15:30

Štrajt

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ML.ŽÁCI

   

 

13.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

13

01

Dědice

-

Ivanovice

SO

04.05.2019

11:00

Vinklárek

 

 

 

F1A

13

02

Slavkov

-

Vyškov B

NE

05.05.2019

14:30

Novák

 

 

Hř. Vážany n/L 

F1A

13

03

FKD B

-

Račice

NE

05.05.2019

09:00

Machala

 

 

 

F1A

13

04

Vyškov C

-

Otnice

ČT

02.05.2019

17:00

Michal

 

 

Hř. Račice

F1A

13

05

Němčany

-

Bučovice

03.05.2019

17:30

Novák

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU BRNO-VENKOV

   

 

29.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C1A

29

04

Dědice

-

Křižanovice

ST

01.05.2019

14:15

MěFS

     

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

I.B tř., sk.C

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

21

02

Kobeřice

-

Kozojídky

SO

04.05.2019

10:30

Burgr

Ježek

Brtníček

 

 

   

 

U14 + U15

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1J

15

02

Vyškov

-

FŠ Třebíč

NE

05.05.2019

10:00 + 11:45

Popelák

Horváth A.

Landa

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com