logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 27.4.-28.4.2019

                                            ZMĚNY  27.4.2019   10:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

20.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

20

01

Velešovice

-

Otnice

NE

28.04.2019

16:00

Jurča

Novák

Horváth L.

+žáci

A1A

20

02

Pustiměř

-

Brankovice

NE

28.04.2019

16:00

Bednář

Zobal

Michal

+IV.tř.

A1A

20

03

Letonice

-

Bohdalice

NE

28.04.2019

10:15

Jünger

Vilím

Horváth L.

 

A1A

20

04

Ivanovice

-

Švábenice

NE

28.04.2019

16:00

Paulík

Štrajt

Klepáček

 

A1A

20

05

Rousínov B

-

Křižanovice

SO

27.04.2019

16:00

Adler

Michal

Novák

 

A1A

20

06

Hodějice

-

Slavkov

NE

28.04.2019

13:45

Burian

Smutný

Vinklárek

+IV.tř.

A1A

20

07

Radslavice

-

Vážany n/L

NE

28.04.2019

16:00

Rek

Stříž

Pokorný

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

20.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

20

01

Milonice

-

Opatovice

NE

28.04.2019

16:00

Adler

 

 

 

A2A

20

02

Komořany

-

Mor.Málkovice

NE

28.04.2019

13:45

Jelínek P.

 

 

+IV.tř.

A2A

20

03

Chvalkovice n/H

-

Nesovice

SO

27.04.2019

16:00

Jurča

Rusňák

Klepáček 

 

A2A

20

04

Lysovice

-

FKD B

SO

27.04.2019

16:00

Jelínek P.

Zobal 

Doležal

 

A2A

20

05

Hoštice

-

Vícemilice

NE

28.04.2019

16:00

Slanina

 

 

 

A2A

20

06

Pačlavice B

-

Račice

NE

28.04.2019

10:00

Jurča

Novák

Svoboda

 

A2A

20

07

Dědice

-

Kučerov

SO

27.04.2019

16:30

Machala

Horváth L.

Vinklárek

+dorost

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

20.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

20

01

Křenovice B

-

Heršpice

SO

27.04.2019

16:00

Štrajt

Bělohoubek

 

 

A2B

20

02

Zbýšov

-

Lovčičky

NE

28.04.2019

16:00

Stuchlík

 

 

 

A2B

20

03

Letonice B

-

Habrovany

NE

28.04.2019

16:00

Bělohoubek

 

 

 

A2B

20

04

Bošovice

-

Dražovice B

SO

27.04.2019

16:00

Slanina

Sekerka

Svoboda

 

A2B

20

05

Nížkovice

-

Slavíkovice

NE

28.04.2019

16:00

Svoboda

 

 

 

A2B

20

06

Hodějice B

-

Němčany

NE

28.04.2019

16:00

Vinklárek

Burian

Smutný

+OP

A2B

20

07

Kroužek

-

Kobeřice B

NE

28.04.2019

13:30

Sekerka

 

 

+IV.tř.

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

12.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

12

01

Vyškov C

-

Opatovice B

NE

28.04.2019

16:00

Doležal

 

 

 

A3A

12

02

Pustiměř B

 

Brankovice B

NE

28.04.2019

13:30

Michal

Bednář

Zobal

+OP  

A3A

12

03

Hoštice B

-

Bohdalice B

NE

28.04.2019

10:00

Zobal

 

 

 

A3A

12

04

Ježkovice

-

Rychtářov

NE

28.04.2019

10:00

Stuchlík

 

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

12.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

12

02

Komořany B

-

Šaratice

NE

28.04.2019

16:00

Jelínek P.

 

 

+III.tř. 

A3B

12

03

Nížkovice B

-

Nesovice B

SO

27.04.2019

16:00

Jünger

 

 

 

A3B

12

04

Rašovice

-

Křižanovice B

NE

28.04.2019

16:00

Lasovský

 

 

 

A3B

12

05

Kroužek B

-

Vážany n/L B

NE

28.04.2019

16:00

Sekerka

 

 

+III.tř.

 

OKRESNÍ PŘEBOR ST.ŽÁCI

   

 

12.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

12

01

Velešovice

-

Bučovice

NE

28.04.2019

13:00

Horváth L.

 

 

+AR OP

E1A

12

02

Komořany

 

Švábenice

NE

28.04.2019

10:00

Jelínek P.

 

 

 

E1A

12

04

Vyškov B

-

Křižanovice

NE

28.04.2019

09:30

Adler 

 

 

Hř. Pustiměř

E1A

12

05

Dědice

-

Slavkov

NE

28.04.2019

14:00

Štrajt

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ML.ŽÁCI

   

 

12.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

12

01

Ivanovice

-

Bučovice

26.04.2019

17:00

Navrátil

 

 

 

F1A

12

02

Otnice

 

Němčany

NE

28.04.2019

15:00

neobsazeno

 

 

 

F1A

12

03

Račice

-

Vyškov C

ČT

25.04.2019

17:00

Michal

 

 

 

F1A

12

04

Vyškov B

-

FKD B

ČT

02.05.2019

17:30

Smutný

 

 

Hř. Pustiměř 

F1A

12

05

Dědice

-

Slavkov

SO

27.04.2019

10:30

Zobal

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU BRNO-VENKOV

   

 

22.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C1A

22

08

Dědice

-

Rajhrad

SO

27.04.2019

13:00

Vinklárek

     

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

22.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

20

10

Křenovice

-

Svratka Brno B

NE

28.04.2019

16:00

Junek

Psota

Machala

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Ondřej Šišma

Členové komise:
Mgr. Jaroslav Kolář
Marek Podaný

+420 733 539 146
krd.ofsvyskov@gmail.com