logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 20.4.-21.4.2019

                                                  ZMĚNY 18.4.2019   23:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

19.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

19

01

Vážany n/L

-

Velešovice

NE

21.04.2019

16:00

Burian 

Štrajt

Pokorný SD1 

+ml.žáci

A1A

19

02

Slavkov

-

Radslavice

SO

20.04.2019

16:00

Zobal 

Michal

Nečas

 

A1A

19

03

Křižanovice

-

Hodějice

NE

21.04.2019

16:00

Navrátil 

Stříž

Adler

+IV.tř.

A1A

19

04

Švábenice

-

Rousínov B

SO

20.04.2019

16:00

Machala 

Jünger 

Smutný

 

A1A

19

05

Bohdalice

-

Ivanovice

SO

20.04.2019

16:00

Vinklárek

Doležal 

Klepáček

 

A1A

19

06

Brankovice

-

Letonice

NE

21.04.2019

10:00

Jelínek P.

Paulík

Doležal

 

A1A

19

07

Otnice

-

Pustiměř

NE

21.04.2019

16:00

Sekerka

Novák 

Klučka

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

19.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

19

01

Kučerov

-

Milonice

NE

21.04.2019

16:00

Jurča 

Klepáček 

Slanina

+IV.tř.

A2A

19

02

Račice

-

Dědice

SO

20.04.2019

16:00

Svoboda

Levíček

Klučka

 

A2A

19

03

Vícemilice

-

Pačlavice B

NE

21.04.2019

10:00

Adler

Rusňák

Bělohoubek

 

A2A

19

04

FKD B

-

Hoštice

NE

21.04.2019

10:30

Machala

Klepáček

Vinklárek

 

A2A

19

05

Nesovice

-

Lysovice

NE

21.04.2019

16:00

Bednář

Svoboda 

Machala

 

A2A

19

06

Mor.Málkovice

-

Chvalkovice n/H

NE

21.04.2019

15:30

Zobal

 

 

 

A2A

19

07

Opatovice

-

Komořany

NE

21.04.2019

16:00

Landa SD1

 

 

+IV.tř.

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

19.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

19

01

Kobeřice B

-

Křenovice B

NE

21.04.2019

16:00

Vinklárek

Klučka

Jelínek P.

 

A2B

19

02

Němčany

-

Kroužek

NE

21.04.2019

16:00

Rek SD1

 

 

+ml.žáci

A2B

19

03

Slavíkovice

-

Hodějice B

NE

21.04.2019

15:00

Smutník

 

 

 

A2B

19

04

Dražovice B

-

Nížkovice

NE

21.04.2019

10:00

Michal

Smutný

Nečas

 

A2B

19

05

Habrovany

-

Bošovice

NE

21.04.2019

16:00

Paulík

 

 

 

A2B

19

06

Lovčičky

-

Letonice B

NE

21.04.2019

10:30

Mazel

Novák

Zobal

 

A2B

19

07

Heršpice

-

Zbýšov

NE

21.04.2019

16:00

Jünger

Höfer

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

11.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

11

01

Kučerov B

-

Vyškov C

NE

21.04.2019

13:30

Slanina

Jurča

Klepáček

+III.tř.

A3A

11

03

Bohdalice B

-

Ježkovice

NE

21.04.2019

16:00

Stuchlík

 

 

 

A3A

11

04

Brankovice B

-

Hoštice B

NE

21.04.2019

13:00

Doležal

 

 

 

A3A

11

05

Opatovice B

-

Pustiměř B

NE

21.04.2019

13:15

Landa SD1

 

 

+III.tř.

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

11.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

11

01

Vážany n/L B

-

Velešovice B

SO

20.04.2019

16:00

Bělohoubek

 

 

 

A3B

11

02

Křižanovice B

-

Kroužek B

NE

21.04.2019

13:30

Adler

Navrátil

Stříž

+OP 

A3B

11

03

Nesovice B

-

Rašovice

SO

20.04.2019

16:00

Stuchlík

 

 

 

A3B

11

04

Šaratice

-

Nížkovice B

SO

20.04.2019

17:00

Štrajt

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ST.ŽÁCI

   

 

11.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

11

01

Slavkov

-

Velešovice

ST

01.05.2019 11:00

Nečas

 

 

 

E1A

11

02

Křižanovice

-

Dědice

SO

20.04.2019

16:30

Adler

 

 

 

E1A

11

03

Rousínov

-

Vyškov B

ČT

25.04.2019

17:30

Adler

 

 

Hř. Habrovany 

E1A

11

05

Bučovice

-

Komořany

SO

20.04.2019

17:00

Novák

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ML.ŽÁCI

   

 

11.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

11

01

Slavkov

-

Ivanovice

NE

21.04.2019

13:30

Pokorný  SD1

 

 

Hř. Vážany n/L

F1A

11

02

FKD B

-

Dědice

NE

21.04.2019

09:00

Štrajt

 

 

 

F1A

11

03

Vyškov C

-

Vyškov B

ČT

18.04.2019

17:00

Zobal

 

 

Hř. Račice

F1A

11

04

Němčany

-

Račice

NE

21.04.2019

14:00

Rek SD1

 

 

+III.tř.

F1A

11

05

Bučovice

-

Otnice

ST

17.04.2019

17:30

Novák 

 

 

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

25.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1J

25

04

Vyškov

-

Sparta Brno

ÚT

07.05.2019

15:00 + 16:45

Mikyska

Polák

Smutný

 

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com