logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 13.4.-14.4.2019

                                        ZMĚNY  10.4.2019  21:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

18.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

18

01

Velešovice

-

Pustiměř

NE

14.04.2019

15:30

Navrátil

Adler SD2

Michal

+st.žáci

A1A

18

02

Letonice

-

Otnice

NE

14.04.2019

10:15

Landa

Rek

Pokorný

SD1

A1A

18

03

Ivanovice

-

Brankovice

NE

14.04.2019

15:30

Slanina

Stříž

Horváth L.

+ml.žáci

A1A

18

04

Rousínov B

-

Bohdalice

NE

14.04.2019

10:15

Jurča

Rusňák

Pavlík

 

A1A

18

05

Hodějice

-

Švábenice

NE

14.04.2019

13:15

Adler SD2

Zobal

Klepáček

+IV.tř.

A1A

18

06

Radslavice

-

Křižanovice

NE

14.04.2019

15:30

Dadák

Štrajt

Šmíd

 

A1A

18

07

Vážany n/L

-

Slavkov

NE

14.04.2019

15:30

Rek SD1

Pokorný SD1

Novák

+ml.žáci

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

18.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

18

01

Milonice

-

Komořany

NE

14.04.2019

15:30

Bednář

 

 

 

A2A

18

02

Chvalkovice n/H

-

Opatovice

SO

13.04.2019

15:30

Horváth L. 

Jünger

Smutný

 

A2A

18

03

Mor.Málkovice

-

Lysovice

NE

14.04.2019

15:30

Jurča

 

 

 

A2A

18

04

Hoštice

-

Nesovice

NE

14.04.2019

15:30

Smutník 

 

 

 

A2A

18

05

Pačlavice B

-

FKD B

NE

14.04.2019

10:00

Sekerka

Adler

Zobal

 

A2A

18

06

Dědice

-

Vícemilice

SO

13.04.2019

15:30

Zobal

Rusňák

Klepáček

 

A2A

18

07

Kučerov

-

Račice

NE

14.04.2019

15:30

Jelínek P.

 

 

+IV.tř.

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

18.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

18

01

Křenovice B

-

Zbýšov

SO

13.04.2019

15:30

Sekerka

Novák

Klučka

 

A2B

18

02

Letonice B

-

Heršpice

NE

14.04.2019

15:30

Burian

 

 

 

A2B

18

03

Bošovice

-

Lovčičky

SO

13.04.2019

15:30

Machala

Pavlík

Šmíd

 

A2B

18

04

Nížkovice

-

Habrovany

NE

14.04.2019

15:30

Landa

 

 

SD1 

A2B

18

05

Hodějice B

-

Dražovice B

NE

14.04.2019

15:30

Zobal

Klepáček

 

+OP

A2B

18

06

Kroužek

-

Slavíkovice

NE

14.04.2019

13:00

Vinklárek

Bělohoubek

Burian

+IV.tř.

A2B

18

07

Kobeřice B

-

Němčany

NE

14.04.2019

15:30

Machala

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

10

01

Vyškov C

-

Pustiměř B

NE

14.04.2019

15:30

Stuchlík 

 

 

 

A3A

10

02

Hoštice B

-

Opatovice B

SO

13.04.2019

15:30

Adler

 

 

 

A3A

10

03

Ježkovice

-

Brankovice B

NE

14.04.2019

10:00

Jünger

 

 

 

A3A

10

05

Kučerov B

-

Rychtářov

NE

14.04.2019

13:00

Jelínek P.

 

 

+III.tř.

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

10

01

Velešovice B

-

Komořany B

SO

13.04.2019

15:30

Paulík

 

 

SD2

A3B

10

03

Rašovice

-

Šaratice

NE

14.04.2019

15:30

Bělohoubek 

 

 

 

A3B

10

04

Kroužek B

-

Nesovice B

NE

14.04.2019

15:30

Vinklárek

 

 

+III.tř.

A3B

10

05

Vážany n/L B

-

Křižanovice B

SO

13.04.2019

13:30

Štrajt

 

 

SD2

 

OKRESNÍ PŘEBOR ST.ŽÁCI

   

 

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

10

01

Velešovice

-

Komořany

NE

14.04.2019

13:00

Michal

 

 

+AR OP

A3A

10

03

Vyškov B

-

Švábenice

NE

16.06.2019

09:30

Smutný

 

 

Hř. Pustiměř 

A3A

10

04

Dědice

-

Rousínov

NE

14.04.2019

14:00

neobsazeno

 

 

 

A3A

10

05

Slavkov

-

Křižanovice

SO

13.04.2019

12:30

Bělohoubek

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR ML.ŽÁCI

   

 

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

10

01

Ivanovice

-

Otnice

NE

14.04.2019

13:00

Horváth L.

 

 

+AR OP 

A3A

10

02

Račice

-

Bučovice

12.04.2019

17:00

Vinklárek

 

 

 

A3A

10

03

Vyškov B

-

Němčany

NE

14.04.2019

11:15

Smutný 

 

 

Hř. Pustiměř

A3A

10

04

Dědice

-

Vyškov C

ČT

11.04.2019

17:00

Nečas

 

 

 

A3A

10

05

Slavkov

-

FKD B

NE

14.04.2019

13:30

Novák

 

 

Hř. Vážany n/L

 

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU BRNO - VENKOV

   

 

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C1A

20

07

Dědice

-

Vev.Bítýška

SO

13.04.2019

12:30

Nečas

 

 

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

18

01

Křenovice

-

Soběšice

NE

14.04.2019

15:30

Stejskal

Stanček

Svoboda

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com