logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 6.4.-7.4.2019

                                                    ZMĚNY  2.4.2019   14:30

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

17.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

17

01

Slavkov

-

Velešovice

SO

06.04.2019

14:00

Machala

Klepáček

Novák

 

A1A

17

02

Křižanovice

-

Vážany n/L

NE

07.04.2019

15:30

Slanina

Klučka

Pokorný SD1

 

A1A

17

03

Švábenice

-

Radslavice

SO

06.04.2019

15:30

Horváth L.

Zobal

Horváth A.

 

A1A

17

04

Bohdalice

-

Hodějice

SO

06.04.2019

15:30

Jünger

Mazel

Levíček

 

A1A

17

05

Brankovice

-

Rousínov B

SO

06.04.2019

15:30

Sekerka

Adler

Doležal

 

A1A

17

06

Otnice

-

Ivanovice

NE

07.04.2019

15:30

Jelínek P.

Bělohoubek

Vinklárek

 

A1A

17

07

Pustiměř

-

Letonice

NE

07.04.2019

15:30

Burian

Klepáček

Stuchlík

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

17.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

17

01

Račice

-

Milonice

SO

06.04.2019

15:30

Nečas

Michal

Smutný

 

A2A

17

02

Vícemilice

-

Kučerov

NE

07.04.2019

10:00

Šmíd

Smutný

Pavlík

 

A2A

17

03

FKD B

-

Dědice

NE

07.04.2019

10:30

Stuchlík

Nečas

Zobal

 

A2A

17

04

Nesovice

-

Pačlavice B

NE

07.04.2019

15:30

Zobal

 

 

 

A2A

17

05

Mor.Málkovice

-

Hoštice

NE

07.04.2019

15:30

Adler 

 

 

 

A2A

17

06

Opatovice

-

Lysovice

NE

07.04.2019

15:30

Machala

 

 

 

A2A

17

07

Komořany

-

Chvalkovice n/H

NE

07.04.2019

15:30

Smutník 

 

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

17.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

14

02

Němčany

-

Křenovice B

NE

07.04.2019

15:30

Landa 

 

 

SD1

A2B

17

02

Slavíkovice

-

Kobeřice B

NE

07.04.2019

15:00

Sekerka

Pavlík

Svoboda 

 

A2B

17

03

Dražovice B

-

Kroužek

NE

07.04.2019

10:00

Julínek

Novák

Svoboda

 

A2B

17

04

Habrovany

-

Hodějice B

NE

07.04.2019

15:30

Jurča

 

 

 

A2B

17

05

Lovčičky

-

Nížkovice

NE

07.04.2019

15:30

Lasovský

 

 

 

A2B

17

06

Heršpice

-

Bošovice

NE

07.04.2019

15:30

Rek

 

 

SD1 

A2B

17

07

Zbýšov

-

Letonice B

NE

07.04.2019

15:30

Štrajt

 

 

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

St.+ml.dorost

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C2E

19

08

Vyškov

-

Vítkovice B

NE

07.04.2019

10:00 + 12:15

Mayer

Vostřejž

Michal

 

 

   

 

I.B tř., sk. A

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

17

03

Dražovice

-

Vilémovice

NE

07.04.2019

15:30

Weiss

Julínek

Horváth L.

 

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com