logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 25.10.-28.10.2018

                                                    ZMĚNY  25.10.2018   19:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

13.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

13

01

Švábenice

-

Velešovice

SO

27.10.2018

14:00

Uhlíř

Zobal

Stuchlík

 

A1A

13

02

Křižanovice

-

Bohdalice

NE

28.10.2018

14:00

Jünger 

Stuchlík

Novák

+IV.tř.

A1A

13

03

Slavkov

-

Brankovice

SO

27.10.2018

14:00

Jurča

Brtníček 

Novák

 

.A1A

13

04

Vážany n/L

-

Otnice

SO

27.10.2018

14:00

Smutný R.

Klučka

Adler

+IV.tř.

A1A

13

05

Radslavice

-

Pustiměř

NE

28.10.2018

14:00

Sekerka

Mazel

Smutník

 

A1A

13

06

Hodějice

-

Letonice

NE

28.10.2018

14:30

Navrátil

Horváth L.

Stříž

+III.tř.

A1A

13

07

Rousínov B

-

Ivanovice

NE

28.10.2018

14:00

Vinklárek 

Pokorný SD2

Landa SD2

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

13.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

13

01

FKD B

-

Milonice

NE

28.10.2018

10:30

Vinklárek

Nečas

Michal

 

A2A

13

02

Nesovice

-

Vícemilice

NE

28.10.2018

14:00

Slanina

 

 

 

A2A

13

03

Račice

-

Mor.Málkovice

SO

27.10.2018

14:00

Dadák

 

 

 

A2A

13

04

Kučerov

-

Opatovice

NE

28.10.2018

14:00

Machala

 

 

+IV.tř.

A2A

13

05

Dědice

-

Komořany

SO

27.10.2018

14:00

Vinklárek

 

 

 

A2A

13

06

Pačlavice B

-

Chvalkovice n/H

NE

28.10.2018

10:00

Mazel

 Štrajt

Bělohoubek

 

A2A

13

07

Hoštice

-

Lysovice

NE

28.10.2018

14:00

Dadák

 

 

+IV.tř. 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

13.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

13

01

Dražovice B

-

Křenovice B

NE

28.10.2018

10:00

Smutník

 

 

 

A2B

13

02

Slavíkovice

-

Habrovany

NE

28.10.2018

14:00

Burian

 

 

 

A2B

13

03

Němčany

-

Lovčičky

NE

28.10.2018

14:00

Rek

 

 

SD2

A2B

13

04

Kobeřice B

-

Heršpice

NE

28.10.2018

14:00

Jurča

 

 

 

A2B

13

05

Kroužek

-

Zbýšov

NE

28.10.2018

11:45

Svoboda

 

 

+IV.tř.

A2B

13

06

Hodějice B

-

Letonice B

NE

28.10.2018

12:15

Horváth L.

Stříž

Navrátil

+OP

A2B

13

07

Nížkovice

-

Bošovice

NE

28.10.2018

14:00

Zobal

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

9.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

09

01

Rychtářov

-

Vyškov C

NE

28.10.2018

14:00

Štrajt

 

 

 

A3A

09

02

Kučerov B

-

Bohdalice B

NE

28.10.2018

11:15

Machala

 

 

+III.tř.

A3A

09

04

Ježkovice

-

Opatovice B

NE

28.10.2018

10:00

Burian

 

 

 

A3A

09

05

Hoštice B

-

Pustiměř B

NE

28.10.2018

11:30

Dadák

 

 

+III.tř. 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

9.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

09

01

Křižanovice B

-

Velešovice B

NE

28.10.2018

11:30

Stuchlík

Jünger

Adler

+OP

A3B

09

02

Vážany n/L B

-

Nesovice B

SO

27.10.2018

11:45

Adler 

Smutný R.

Klučka

+OP

A3B

09

03

Kroužek B

-

Šaratice

NE

28.10.2018

14:00

Svoboda

 

 

+III.tř. 

A3B

09

05

Nížkovice B

-

Komořany B

SO

27.10.2018

14:00

Štrajt

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ ŽÁCI

   

 

9.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

09

01

Křižanovice

-

Velešovice

SO

27.10.2018

16:00

Bělohoubek

 

 

 

E1A

09

02

Slavkov

-

Rousínov

ČT

25.10.2018

16:00

neobsazeno

 

 

 

E1A

09

03

Dědice

-

Švábenice

NE

28.10.2018

15:00

neobsazeno

 

 

+ml.žáci

E1A

09

04

Vyškov B

-

Bučovice

NE

28.10.2018

09:30

Uhlíř

 

 

Hř.Pustiměř

 

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI

   

 

9.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

09

01

FKD B

-

Ivanovice

ÚT 23.10.2018

16:30

neobsazeno

 

 

 

F1A

09

02

Slavkov

-

Vyškov C

ČT

25.10.2018 16:30

neobsazeno

 

 

Hř.Vážany

F1A

09

03

Dědice

-

Němčany

NE

28.10.2018

12:30

neobsazeno

 

 

+st.žáci

F1A

09

04

Vyškov B

-

Bučovice

NE

28.10.2018

11:15

Uhlíř

 

 

Hř.Pustiměř

F1A

09

05

Račice

-

Otnice

SO

27.10.2018

10:00

Jünger

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU BRNO-VENKOV

     

OP dorost

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C1A

13

06

Dědice

-

Lipovec

SO

27.10.2018

10:45

Doležal

   

 

C1A

13

02

Milešovice

-

Mokrá

NE

28.10.2018

14:00

Bělohoubek

   

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

           

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F2J

11

07

Vyškov

-

Havl.Brod

NE

28.10.2018

10:00

Adler

   

 

A3A

13

01

Dražovice

-

Křenovice

NE

28.10.2018

14:00

Šmíd

Šlesinger

Adler

 

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com