logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 18.10.-21.10.2018

                                             ZMĚNY  19.10.2018   16:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

12.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

12

01

Velešovice

-

Rousínov B

SO

10.11.2018

14:00

Navrátil

Horváth L.

Stříž

 

A1A

12

02

Ivanovice

-

Hodějice

NE

21.10.2018

14:30

Slanina SD2

Novák SD2

Brtníček

 

A1A

12

03

Letonice

-

Radslavice

NE

21.10.2018

10:15

Adler

Pokorný SD3

Rek SD3

 

A1A

12

04

Pustiměř

-

Vážany n/L

NE

21.10.2018

14:30

Bednář

Zobal

Nečas

+IV.tř.

A1A

12

05

Otnice

-

Slavkov

NE

21.10.2018

14:30

Dadák

Bělohoubek

Stuchlík

+žáci SD1

A1A

12

06

Brankovice

-

Křižanovice

NE

21.10.2018

10:00

Burian 

Štrajt

Vinklárek

 

A1A

12

07

Bohdalice

-

Švábenice

SO

20.10.2018

14:30

Sekerka

Smutník

Štrajt

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

12.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

12

01

Milonice

-

Hoštice

NE

21.10.2018

14:30

Horváth L.

 

 

 

A2A

12

02

Lysovice

-

Pačlavice B

SO

20.10.2018

14:30

Uhlíř

 

 

 

A2A

12

03

Chvalkovice n/H

-

Dědice

SO

20.10.2018

14:30

Zobal

 

 

 

A2A

12

04

Komořany

-

Kučerov

NE

21.10.2018

12:15

Smutný

 

 

+IV.tř.

A2A

12

05

Opatovice

-

Račice

NE

21.10.2018

14:30

Burian

 

 

 

A2A

12

06

Mor.Málkovice

-

Vícemilice

NE

21.10.2018

14:30

Svoboda

 

 

SD2

A2A

12

07

Nesovice

-

FKD B

NE

21.10.2018

14:30

Landa

 

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

12.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

12

01

Křenovice B

-

Nížkovice

SO

20.10.2018

14:30

Machala 

 

 

 

A2B

12

02

Bošovice

-

Hodějice B

SO

20.10.2018

14:30

Šmíd

 

 

 

A2B

12

03

Letonice B

-

Kroužek

NE

21.10.2018

14:30

Rek

 

 

SD3 

A2B

12

04

Zbýšov

-

Kobeřice B

NE

21.10.2018

14:30

Štrajt

 

 

 

A2B

12

05

Heršpice

-

Němčany

NE

21.10.2018

14:30

Doležal

 

 

SD1

A2B

12

06

Lovčičky

-

Slavíkovice

NE

21.10.2018

14:30

Machala

 

 

 

A2B

12

07

Habrovany

-

Dražovice B

NE

21.10.2018

14:30

Adler

 

 

+žáci

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

8.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

08

01

Vyškov C

-

Hoštice B

NE

21.10.2018

14:30

Sekerka

 

 

 

A3A

08

02

Pustiměř B

-

Ježkovice

NE

21.10.2018

12:00

Zobal

Bednář

Nečas 

+OP

A3A

08

04

Brankovice B

-

Kučerov B

NE

21.10.2018

13:00

Vinklárek

 

 

 

A3A

08

05

Bohdalice B

-

Rychtářov

NE

21.10.2018

14:30

Smutník 

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

8.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

08

01

Velešovice B

-

Nížkovice B

NE

21.10.2018

14:30

Jurča

 

 

 

A3B

08

02

Komořany B

-

Rašovice

NE

21.10.2018

14:30

Smutný

 

 

+III.tř.

A3B

08

04

Šaratice

-

Vážany n/L B

NE

21.10.2018

14:30

Pokorný

 

 

SD3

A3B

08

05

Nesovice B

-

Křižanovice B

SO

20.10.2018

14:30

Doležal

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ ŽÁCI

   

 

8.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

08

02

Komořany

-

Vyškov B

NE

21.10.2018

10:00

Dadák

 

 

 

E1A

08

03

Bučovice

-

Dědice

SO

20.10.2018

15:00

Adler

 

 

 

E1A

08

04

Švábenice

-

Slavkov

NE

21.10.2018

15:30

neobsazeno

 

 

 

E1A

08

05

Rousínov

-

Křižanovice

NE

21.10.2018

12:45

Adler

 

 

Hř. Habrovany

 

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI

   

 

8.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

08

01

Ivanovice

-

Račice

NE

21.10.2018

11:45

Machala

 

 

 

F1A

08

02

Otnice

-

Vyškov B

NE

21.10.2018

12:30

Bělohoubek

 

 

+AR OP

F1A

08

03

Bučovice

-

Dědice

SO

20.10.2018

10:00

Bělohoubek

 

 

 

F1A

08

04

Němčany

-

Slavkov

NE

21.10.2018

13:00

neobsazeno

 

 

 

F1A

08

05

Vyškov C

-

FKD B

ČT

18.10.2018

17:00

Vinklárek 

 

 

Hř.Račice

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

           

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1J

09

03

Vyškov

-

Znojmo

ČT

18.10.2018

13:30 + 15:15

Běhal

Horváth L.

Zobal

 

C2E

12

05

Vyškov

-

Vsetín

NE

21.10.2018

10:00 + 12:15

Koláček

Mrázek

Jünger

 

A3A

12

01

Křenovice

-

Medlánky

NE

21.10.2018

14:30

Frydrych

Šidlo

Klučka

 

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com