logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 8.10.-14.10.2018

                                                ZMĚNY  10.10.2018   20:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

11.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

11

01

Bohdalice

-

Velešovice

SO

13.10.2018

15:00

Bednář

Klučka

Novák

 

A1A

11

02

Švábenice

-

Brankovice

SO

13.10.2018

15:00

Dadák Vinklárek

Horváth L.

 

A1A

11

03

Křižanovice

-

Otnice

NE

14.10.2018

15:00

Navrátil

Horváth L.

Stříž

+IV.tř.

A1A

11

04

Slavkov

-

Pustiměř

SO

13.10.2018

15:00

Smutný 

Svoboda

Adler

+žáci

A1A

11

05

Vážany n/L

-

Letonice

NE

14.10.2018

15:00

Jurča 

Bělohoubek

Novák

+žáci

A1A

11

06

Radslavice

-

Ivanovice

NE

14.10.2018

15:00

Burian 

Štrajt

Michal

 

A1A

11

07

Hodějice

-

Rousínov B

NE

14.10.2018

15:00

Machala 

Stuchlík

 

+III.tř. 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

11.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

11

01

Nesovice

-

Milonice

NE

14.10.2018

15:00

Adler

 

 

 

A2A

11

02

FKD B

-

Mor.Málkovice

NE

14.10.2018

10:30

Zobal

 

 

 

A2A

11

03

Opatovice

-

Vícemilice

NE

14.10.2018

10:00

Sekerka

   

ZMĚNA POŘADATELSTVÍ

A2A

11

04

Račice

-

Komořany

SO

13.10.2018

15:00

Štrajt 

 

 

 

A2A

11

05

Kučerov

-

Chvalkovice n/H

NE

14.10.2018

15:00

Dadák 

 

 

+IV.tř.

A2A

11

06

Dědice

-

Lysovice

SO

13.10.2018

15:00

Machala 

 

 

 

A2A

11

07

Pačlavice B

-

Hoštice

NE

14.10.2018

10:00

Smutník

Burian

Vinklárek

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

11.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

11

01

Habrovany

-

Křenovice B

NE

14.10.2018

15:00

Smutník

 

 

 

A2B

11

02

Dražovice B

-

Lovčičky

NE

14.10.2018

15:00

Sekerka

 

 

 

A2B

11

03

Slavíkovice

-

Heršpice

NE

14.10.2018

15:00

Rek 

 

 

 

A2B

11

04

Němčany

-

Zbýšov

NE

14.10.2018

15:00

Šmíd

 

 

 

A2B

11

05

Kobeřice B

-

Letonice B

NE

14.10.2018

15:00

JmKFS 

 

 

 

A2B

11

06

Kroužek

-

Bošovice

NE

14.10.2018

12:30

Adler 

 Jünger

Nečas

+IV.tř.

A2B

11

07

Hodějice B

-

Nížkovice

NE

14.10.2018

12:45

Stuchlík

Machala

 

+OP

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

7.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

07

01

Bohdalice B

-

Vyškov C

NE

14.10.2018

15:00

Svoboda

 

 

 

A3A

07

02

Rychtářov

-

Brankovice B

NE

14.10.2018

15:00

Zobal 

 

 

 

A3A

07

03

Kučerov B

-

Opatovice B

NE

14.10.2018

12:15

Dadák 

 

 

+III.tř.

A3A

07

05

Ježkovice

-

Hoštice B

NE

14.10.2018

10:00

Jünger 

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

7.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

07

01

Nesovice B

-

Velešovice B

SO

13.10.2018

15:00

Zobal

 

 

 

A3B

07

02

Křižanovice B

-

Šaratice

NE

14.10.2018

12:30

Horváth L.

Stříž

Navrátil

+OP 

A3B

07

04

Kroužek B

-

Komořany B

NE

14.10.2018

15:00

Jünger

Nečas

 

+III.tř.

A3B

07

05

Rašovice

-

Nížkovice B

NE

14.10.2018

15:00

Doležal

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ ŽÁCI

   

 

7.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

07

01

Rousínov

-

Velešovice

SO

13.10.2018

15:00

neobsazeno

 

 

Hř.Habrovany

E1A

07

02

Křižanovice

-

Švábenice

SO

13.10.2018

16:00

Bělohoubek 

 

 

 

E1A

07

03

Slavkov

-

Bučovice

SO

13.10.2018

12:15

Adler

 

 

+AR OP

E1A

07

04

Dědice

-

Komořany

NE

14.10.2018

15:00

neobsazeno 

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI

   

 

7.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

07

01

Vyškov C

-

Ivanovice

PO

08.10.2018

17:00

Horváth L.

 

 

Hř.Ivanovice

F1A

07

02

FKD B

-

Němčany

SO

13.10.2018

09:00

Zobal 

 

 

 

F1A

07

03

Slavkov

-

Bučovice

NE

14.10.2018

10:30

Novák 

 

 

Hř.Vážany 

F1A

07

04

Dědice

-

Otnice

NE

14.10.2018

12:30

neobsazeno 

 

 

 

F1A

07

05

Vyškov B

-

Račice

NE

14.10.2018

10:15

KR

 

 

Hř.Pustiměř

 

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU BRNO-VENKOV

     

OP dorost

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C1A

11

07

Dědice

-

Bystrc

SO

13.10.2018

11:30

Zobal    

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

           

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

11

02

Dražovice

-

Vysočany

SO

13.10.2018

15:00

Dufek

Julínek

Sekerka

 

A3C

11

05

Kobeřice

-

Charvárská Nová Ves

SO

13.10.2018

15:00

Malík

Jonáš

Burian

 

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com