logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 3.10.-7.10.2018

                                               ZMĚNY  7.10.2018   7:00

OKRESNÍ PŘEBOR

     

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

10

01

Velešovice

-

Hodějice

NE

07.10.2018

15:00

Rek

Pokorný

 

 

A1A

10

02

Rousínov B

-

Radslavice

NE

07.10.2018 10:15

Jünger

Vinklárek Zobal

 

A1A

10

03

Ivanovice

-

Vážany n/L

NE

07.10.2018

15:00

Dadák

Stříž

Nečas

+žáci 

A1A

10

04

Letonice

-

Slavkov

NE

07.10.2018

10:15

Smutník

Horváth A.

Horváth L.

 

A1A

10

05

Pustiměř

-

Křižanovice

NE

07.10.2018

15:00

Jurča

Machala

 

+IV.tř. 

A1A

10

06

Otnice

-

Švábenice

NE

07.10.2018

15:00

Adler

Novák

Bělohoubek

+žáci

A1A

10

07

Brankovice

-

Bohdalice

NE

07.10.2018

10:00

Uhlíř

Brtníček

Klučka 

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

     

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

10

01

Milonice

-

Pačlavice B

NE

07.10.2018

15:00

Vinklárek

 

 

 

A2A

10

02

Hoštice

-

Dědice

NE

07.10.2018

15:00

Stuchlík 

 

 

 

A2A

10

03

Lysovice

-

Kučerov

SO

06.10.2018

15:00

Slanina 

Adler

Smutník

 

A2A

10

04

Chvalkovice n/H

-

Račice

NE

07.10.2018

15:00

Sekerka

 

 

 

A2A

10

05

Komořany

-

Vícemilice

NE

07.10.2018

12:45

Burian 

 

 

+IV.tř.

A2A

10

06

Opatovice

-

FKD B

NE

07.10.2018

15:00

Smutný 

 

 

+IV.tř. 

A2A

10

07

Mor.Málkovice

-

Nesovice

NE

07.10.2018

15:00

Horváth L.

 

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

     

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

10

01

Křenovice B

-

Hodějice B

SO

06.10.2018

15:00

Štrajt

 

 

 

A2B

10

02

Nížkovice

-

Kroužek

NE

07.10.2018

15:00

Štrajt 

 

 

SD1 

A2B

10

03

Bošovice

-

Kobeřice B

SO

06.10.2018

15:00

Bednář 

 

 

 

A2B

10

04

Letonice B

-

Němčany

NE

07.10.2018

15:00

Zobal

 

 

 

A2B

10

05

Zbýšov

-

Slavíkovice

NE

07.10.2018

15:30

Svoboda 

 

 

 

A2B

10

06

Heršpice

-

Dražovice B

NE

07.10.2018

15:00

Smutník

 

 

SD1 

A2B

10

07

Lovčičky

-

Habrovany

NE

07.10.2018

15:00

JmKFS

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.A

     

6.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

06

01

Vyškov C

-

Ježkovice

NE

07.10.2018

15:00

Doležal

 

 

 

A3A

06

03

Pustiměř B

-

Kučerov B

NE

07.10.2018

12:30

Machala

Jurča

 

+OP

A3A

06

04

Opatovice B

-

Rychtářov

NE

07.10.2018

12:15

Smutný

 

 

+III.tř. 

A3A

06

05

Brankovice B

-

Bohdalice B

NE

07.10.2018

12:30

Brtníček

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

     

6.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

06

01

Velešovice B

-

Rašovice

SO

06.10.2018

15:00

Dadák

 

 

 

A3B

06

02

Nížkovice B

-

Kroužek B

SO

06.10.2018

15:00

Vinklárek

 

 

 

A3B

06

03

Komořany B

-

Vážany n/L B

NE

07.10.2018

15:00

Burian

 

 

 

A3B

06

05

Šaratice

-

Nesovice B

SO

06.10.2018

15:00

Mazel 

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ ŽÁCI

     

6.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

06

01

Velešovice

-

Vyškov B

SO

06.10.2018

10:00

Machala

 

 

Hř.Křenovice

E1A

06

03

Komořany

-

Slavkov

NE

07.10.2018

10:00

Adler

 

 

 

E1A

06

04

Bučovice

-

Křižanovice

NE

07.10.2018

10:00

Novák

 

 

 

E1A

06

05

Švábenice

-

Rousínov

NE

07.10.2018

15:30

neobsazeno

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI

     

6.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

06

01

Ivanovice

-

Vyškov B

NE

07.10.2018

12:15

Dadák

 

 

+OP

F1A

06

02

Račice

-

Dědice

SO

06.10.2018

10:00

Vinklárek

 

 

 

F1A

06

03

Otnice

-

Slavkov

NE

07.10.2018

13:00

Novák 

 

 

+AR OP

F1A

06

04

Bučovice

-

FKD B

ST

03.10.2018 17:00

Doležal 

 

 

 

F1A

06

05

Němčany

-

Vyškov C

NE

07.10.2018

13:00

neobsazeno

 

 

 

 

ČTVRTFINÁLE OKRESNÍHO POHÁRU

     

6.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1G

01

01

Letonice

-

Brankovice

ČT

04.10.2018

16:45

Vinklárek

 

 

 

A1G

01

04

Komořany

-

Pustiměř

ST

03.10.2018

18:30

Bednář

 

 

Hř. UT Vyškov

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com