logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 27.9.-30.9.2018

                                                     ZMĚNY 27.9.2018  17:00

OKRESNÍ PŘEBOR

     

9.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

09

01

Brankovice

-

Velešovice

NE

30.09.2018

10:00

Kolář

Štrajt

Jünger

 

A1A

09

02

Bohdalice

-

Otnice

SO

29.09.2018

15:00

Machala

Mazel

Klučka

 

A1A

09

03

Švábenice

-

Pustiměř

SO

29.09.2018

15:00

Smutný

Vinklárek 

Adler

 

A1A

09

04

Křižanovice

-

Letonice

NE

30.09.2018

15:00

Burian

Horváth L.

Novák

+IV.tř.

A1A

09

05

Slavkov

-

Ivanovice

SO

29.09.2018

15:00

Slanina

Svoboda

Novák

 

A1A

09

06

Vážany n/L

-

Rousínov B

SO

29.09.2018

15:00

Sekerka

Horváth L.

Bělohoubek

 

A1A

09

07

Radslavice

-

Hodějice

NE

30.09.2018

15:00

Vinklárek

Sekerka

Stříž

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

     

9.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

09

01

Mor.Málkovice

-

Milonice

SO

29.09.2018

15:00

Zobal

 

 

 

A2A

09

02

Nesovice

-

Opatovice

NE

30.09.2018

15:00

Machala

 

 

 

A2A

09

03

FKD B

-

Komořany

NE

30.09.2018

10:00

Slanina 

Vinklárek

Brtníček

Hř.Komořany

A2A

09

04

Chvakovice n/H

-

Vícemilice SO 29.09.2018 16:00 Rek

 

 

Změna pořadatelství

A2A

09

05

Račice

-

Lysovice

SO

29.09.2018

15:00

Stuchlík

 

 

 

A2A

09

06

Kučerov

-

Hoštice

NE

30.09.2018

15:00

Julínek

 

 

 

A2A

09

07

Dědice

-

Pačlavice B

SO

29.09.2018

15:00

Smutník 

 

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

     

9.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

09

01

Lovčičky

-

Křenovice B

28.09.2018

14:00

Bednář

 

 

 

A2B

09

02

Habrovany

-

Heršpice

NE

30.09.2018

15:00

Smutník

 

 

 

A2B

09

03

Dražovice B

-

Zbýšov

NE

30.09.2018

10:00

Machala

 

 

 

A2B

09

04

Slavíkovice

-

Letonice B

28.09.2018

15:00

Adler

 

 

 

A2B

09

05

Němčany

-

Bošovice

NE

30.09.2018

15:00

Paulík

 

 

+žáci

A2B

09

06

Kobeřice B

-

Nížkovice

NE

30.09.2018

16:00

Rek

 

 

SD1

A2B

09

07

Kroužek

-

Hodějice B

NE

30.09.2018

12:30

Zobal  

 

+IV.tř. 

 

IV.TŘÍDA, SK.A

     

5.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

05

01

Brankovice B

-

Vyškov C

NE

30.09.2018

13:00

Bednář

 

 

 

A3A

05

02

Bohdalice B

-

Opatovice B

NE

30.09.2018

15:00

Jünger

 

 

 

A3A

05

03

Rychtářov

-

Pustiměř B

NE

30.09.2018

15:00

Stuchlík

 

 

 

A3A

05

04

Kučerov B

-

Hoštice B

NE

30.09.2018

12:15

Adler

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

     

5.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

05

01

Šaratice

-

Velešovice B

SO

29.09.2018

15:00

Štrajt

 

 

 

A3B

05

03

Křižanovice B

-

Komořany B

NE

30.09.2018

12:30

Horváth L.

Novák

Burian

+OP 

A3B

05

04

Vážany n/L B

-

Nížkovice B

ČT

27.09.2018

16:30

Zobal

 

 

 

A3B

05

05

Kroužek B

-

Rašovice

NE

30.09.2018

15:00

Zobal

 

 

+III.tř.

 

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ ŽÁCI

     

5.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

05

01

Švábenice

-

Velešovice

NE

30.09.2018

15:30

Štrajt

 

 

 

E1A

05

02

Rousínov

-

Bučovice

SO

29.09.2018

15:00

neobsazeno

 

 

Hř.Habrovany

E1A

05

03

Křižanovice

-

Komořany

SO

29.09.2018

17:00

neobsazeno

 

 

 

E1A

05

05

Dědice

-

Vyškov B

NE

30.09.2018

15:00

neobsazeno

 

 

+ml.žáci 

 

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI

     

5.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

05

01

Němčany

-

Ivanovice

NE

30.09.2018

13:00

Paulík

 

 

+III.tř. 

F1A

05

02

Vyškov C

-

Bučovice

ČT

27.09.2018

17:00

Adler 

 

 

Hř.Račice 

F1A

05

03

FKD B

-

Otnice

NE

30.09.2018

09:00

Bělohoubek

 

 

 

F1A

05

04

Slavkov

-

Račice

NE

30.09.2018

13:45

neobsazeno

 

 

Hř.Vážany n/L

F1A

05

05

Dědice

-

Vyškov B

NE

30.09.2018

12:30

neobsazeno

 

 

+st.žáci

 

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU BRNO-VENKOV

     

OP dorost

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C1A

09

08

Dědice

-

Pozořice

SO

29.09.2018

11:30

Horváth L.

   

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

           

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

09

03

Dražovice

-

Soběšice

NE

30.09.2018

15:00

Kulíšek

Adler

Bělohoubek

 

E1J

07

04

Vyškov

-

Sparta Brno

SO

29.09.2018

10:00 + 11:45

Buček

Marek M.

Zobal

 

A3C

09

06

Kobeřice

-

Vacenovice

SO

29.09.2018

15:00

Junek

Rodina

Jurča

 

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com