logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ OBSAZENÍ 15.5.-20.5.2018

                                  ZMĚNY  18.5.2018   18:00

OKRESNÍ PŘEBOR

     

22.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

22

01

Hodějice

-

Švábenice

NE

20.05.2018

16:30

Kolář

Štrajt

Adler

+IV.tř.

A1A

22

02

Bohdalice

-

Brankovice

SO

19.05.2018

16:30

Slanina

Vinklárek

Dadák

 

A1A

22

03

Otnice

-

Rousínov B

NE

20.05.2018

16:30

Navrátil

Koryčanská

Novák

 

A1A

22

04

Křižanovice

-

Pustiměř

NE

20.05.2018

16:30

Sekerka

 Jelínek P.

Bělohoubek

+IV.tř. 

A1A

22

05

Vážany n/L

-

Radslavice

NE

20.05.2018

16:30

Vinklárek

Jünger

Svoboda

 

A1A

22

06

Letonice

-

Dědice

NE

20.05.2018

10:15

Jelínek P.

Jünger

Paulík

 

A1A

22

07

Vícemilice

-

FKD

NE

20.05.2018

10:00

Machala

Pavlík

Koryčanská

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

     

22.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

22

01

Lysovice

-

Komořany

SO

19.05.2018

17:00

Machala

Pavlík 

Mazel

 

A2A

22

02

Račice

-

Mor.Málkovice

SO

19.05.2018

16:30

Stuchlík

 

 

 

A2A

22

03

Nesovice

-

Pačlavice B

NE

20.05.2018

16:30

Rek

 

 

SD1 

A2A

22

04

Chvalkovice n/H

-

Hoštice

SO

19.05.2018

16:30

Uhlíř 

 

 

 

A2A

22

05

Ivanovice n/H

-

FKD B

NE

20.05.2018

16:30

Paulík

Pavlík

Horváth A.

DFA: Bednář

A2A

22

06

Milonice

-

Habrovany

NE

20.05.2018

16:30

Lasovský

 

 

 

A2A

22

07

Opatovice

-

Kučerov

NE

20.05.2018

16:30

Sychra

Landa

 

+IV.tř. SD1

 

III.TŘÍDA, SK.B

     

22.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

22

02

Zbýšov

-

Kroužek

NE

20.05.2018

16:30

Machala

   

 

A2B

22

03

Slavíkovice

-

Němčany

NE

20.05.2018

15:00

Burian

 

 

 

A2B

22

04

Heršpice

-

Dražovice B

NE

20.05.2018

16:30

Volf

 

 

 

A2B

22

06

Letonice B

-

Velešovice

NE

20.05.2018

16:30

Dadák

 

 

 

A2B

22

07

Nížkovice

-

Lovčičky

NE

20.05.2018

16:30

Pindeš

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.A

     

14.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

14

01

Pustiměř B

-

Komořany B

SO

19.05.2018

16.30

Smutník 

 

 

+ml.žáci

A3A

14

02

Bohdalice B

-

Brankovice B

NE

20.05.2018

16:30

Smutník

 

 

 

A3A

14

03

Nesovice B

-

Hoštice B

SO

19.05.2018

16:30

Pindeš

 

 

 

A3A

14

04

Ježkovice

-

Dědice B

NE

20.05.2018

10:00

Burian

 

 

 

A3A

14

05

Opatovice B

-

Rychtářov

NE

20.05.2018

13:45

Sychra

Pokorný

 

+III.tř. SD1

 

IV.TŘÍDA, SK.B

     

14.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

14

01

Hodějice B

-

Rašovice

NE

20.05.2018

14:15

Štrajt

Adler

Kolář

+OP

A3B

14

02

Šaratice

-

Kroužek B

NE

20.05.2018

16:30

Jurča

 

 

 

A3B

14

03

Křižanovice B

-

Vážany n/L  B

NE

20.05.2018

14:00

Jelínek P.

Bělohoubek

Sekerka

+OP

A3B

14

04

Kobeřice B

-

Velešovice B

NE

20.05.2018

16:30

Stuchlík

 

 

 

A3B

14

05

Nížkovice B

-

Lovčičky B

SO

19.05.2018

16:30

Sekerka

 

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ ŽÁCI

     

18.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

18

01

Křenovice

-

Habrovany

NE

20.05.2018

10:00

Klučka 

 

 

 

E1A

18

02

Křižanovice

-

Dědice

ČT

17.05.2018 17:00

Koryčanská

 

 

 

E1A

18

03

Brankovice

-

Milešovice

SO

19.05.2018

15:00

Bělohoubek

 

 

 

E1A

18

04

Kučerov

-

Švábenice

NE

20.05.2018

14:00

Rek

 

 

SD1

 

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI

     

16.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

16

01

Pustiměř

-

Mor.Málkovice

SO

19.05.2018

14:30

Smutník

 

 

+IV.tř.

F1A

16

02

Slavkov

-

Vyškov B

ÚT

22.05.2018 17:30

Adler

 

 

 

F1A

16

03

Otnice

-

Mor.Prusy

SO

19.05.2018

15:00

Novák

 

 

 

F1A

14

05

Slavkov

-

Otnice

ČT

17.05.2018

17:30

Doležal

 

 

 

F1A

15

03

Mor.Prusy

-

Rousínov

ÚT

15.05.2018

17:00

Jünger

 

 

HŘ: Drnovice

 

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU BRNO-VENKOV

   

 

22.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C1A

22

03

Habrovany

-

Vev.Bítýška

NE

20.05.2018

14:15

Koryčanská

     

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

U14+U15

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1J

24

01

Vyškov

-

Hodonín

SO

19.05.2018

10:00 + 11:45

Hanáková

Koryčanská

Doležal

 

 

   

 

I.B tř.,sk.A

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

22

02

Slavkov

-

Vilémovice

SO

19.05.2018

16:30

Czech

Lazar

Adler

 

A3A

22

06

Kobeřice

-

Medlánky

SO

19.05.2018

16:00

Učeň

Machorek

Smutný

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com