logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 8.5.-13.5.2018

                                           ZMĚNY  12.5.2018  21:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

21.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

21

01

FKD

-

Hodějice

NE

13.05.2018

10:30

Pindeš

Koryčanská

Bělohoubek 

 

A1A

21

02

Dědice

-

Vícemilice

SO

12.05.2018

16:30

Dadák

Uhlíř

Štrajt

 

A1A

21

03

Radslavice

-

Letonice

NE

13.05.2018

16:30

Burian 

Dadák

Kolář

 

A1A

21

04

Křižanovice

-

Vážany n/L

NE

13.05.2018

16:30

Navrátil

Stříž

Koryčanská

+IV.tř.

A1A

21

05

Rousínov B

-

Pustiměř

SO

12.05.2018

10:15

Machala

Novák

Pavlík

 

A1A

21

06

Brankovice

-

Otnice

NE

13.05.2018

10:00

Kolář 

Štrajt

Burian

 

A1A

21

07

Švábenice

-

Bohdalice

SO

12.05.2018

16:30

Smutný 

Jünger

Adler

 

A1A

14

07

Vícemilice

-

Otnice

ÚT

08.05.2018

16:30

Paulík

Jelínek P. 

Svoboda

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

21.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

21

01

Kučerov

-

Lysovice

NE

13.05.2018

16:30

Jurča   SD2

Uhlíř

Jünger

 

A2A

21

02

Habrovany

-

Opatovice

NE

13.05.2018

16:30

Hróza

 

 

 

A2A

21

03

FKD B

-

Milonice

NE

13.05.2018

16:00

Lasovský

 

 

 

A2A

21

04

Hoštice

-

Ivanovice n/H

NE

13.05.2018

16:30

Sekerka

Pavlík

 

+IV.tř.

A2A

21

05

Pačlavice B

-

Chvalkovice n/H

NE

13.05.2018

16:00

Štrajt 

 

 

 

A2A

21

06

Mor.Málkovice

-

Nesovice

NE

13.05.2018

15:30

Paulík

 

 

+žáci

A2A

21

07

Komořany

-

Račice

NE

13.05.2018

14:15

Vinklárek

Jelínek P.

Landa SD1

+IV.tř.

A2A

15

08

Mor.Málkovice

-

Habrovany

ÚT

08.05.2018

15:30

Dadák

 

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

21.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

21

01

Lovčičky

-

Křenovice B

NE

13.05.2018

16:00

Machala

Klučka

Bělohoubek

 

A2B

21

02

Velešovice

-

Nížkovice

NE

13.05.2018

16:30

Slanina 

 

 

 

A2B

21

04

Dražovice B

-

Bošovice

NE

13.05.2018

10:00

Jelínek P.

 

 

 

A2B

21

05

Němčany

-

Heršpice

NE

13.05.2018

16:30

Pindeš

Novák

 

 

A2B

21

06

Kroužek

-

Slavíkovice

NE

13.05.2018

14:00

Sychra

Pokorný

Adler

+IV.tř. SD1

A2B

26

01

Křenovice B

-

Němčany

11.05.2018

17:30

Sekerka 

Pavlík

Bělohoubek

 

A2B

13

05

Lovčičky

-

Slavíkovice

ÚT

08.05.2018

15:30

Hróza

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

13.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

13

01

Pustiměř B

-

Rychtářov

SO

12.05.2018

16:30

Vinklárek

 

 

 

A3A

13

02

Dědice B

-

Opatovice B

NE

13.05.2018

15:00

Smutník

 

 

 

A3A

13

03

Hoštice B

-

Ježkovice

NE

13.05.2018

14:00

Sekerka

Pavlík  

+III.tř.

A3A

13

04

Brankovice B

-

Nesovice B

NE

13.05.2018

13:00

Jurča

 

 

SD2 

A3A

13

05

Komořany B

-

Bohdalice B

NE

13.05.2018

16:30

Landa SD1

Vinklárek

Jelínek P.

+III.tř.

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

13.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

13

01

Lovčičky B

-

Hodějice B

NE

13.05.2018

10:30

Uhlíř

 

 

HŘ: Milešovice

A3B

13

02

Velešovice B

-

Nížkovice B

SO

12.05.2018

16:30

Jelínek P.

 

 

 

A3B

13

03

Křižanovice B

-

Kobeřice B

NE

13.05.2018

14:00

Koryčanská

Navrátil

Stříž 

+OP

A3B

13

04

Kroužek B

-

Vážany n/L  B

NE

13.05.2018

16:30

Adler

Pokorný

Sychra

+III.tř. SD1

A3B

13

05

Rašovice

-

Šaratice

NE

13.05.2018

16:30

Stuchlík 

 

 

 

 

SEMIFINÁLE OKRESNÍHO POHÁRU

   

 

13.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1I

02

01

Heršpice

-

Rousínov

ÚT

08.05.2018

17:00

Machala

 

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ ŽÁCI

   

 

17.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

17

01

Komořany

-

Křenovice

SO

12.05.2018

10:30

Bělohoubek

 

 

 

E1A

17

03

Švábenice

-

Velešovice

NE

13.05.2018

10:00

Jünger

 

 

 

E1A

17

04

Milešovice

-

Kučerov

NE

13.05.2018

13:45

neobsazeno

 

 

 

E1A

17

05

Křižanovice

-

Brankovice

SO

12.05.2018

16:30

Novák

 

 

 

E1A

17

06

Habrovany

 

Dědice A

SO

09.06.2018

16:00

 Koryčanská

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI

   

 

15.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

15

04

Vyškov B

-

Otnice

ČT

10.05.2018

17:45

Koryčanská

 

 

 

F1A

15

05

Mor.Málkovice

-

Slavkov

NE

13.05.2018

13:00

Paulík

 

 

+III.tř.

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

I.B tř.,sk.A

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

21

05

Pačlavice

-

Soběšice

SO

12.05.2018

16:00

Pecher

Sekerka

Horváth L.  

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com