logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 21.4.-22.4.2018

                                                  ZMĚNY  20.4.2018   16:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

18.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

18

01

Hodějice

-

Otnice

NE

22.04.2018

16:00

Paulík

Jelínek P.

Novák

+IV.tř.

A1A

18

02

Pustiměř

-

Bohdalice

NE

22.04.2018

16:00

Burian 

Sychra SD1

Adler 

+IV.tř. 

A1A

18

03

Vážany n/L

-

Švábenice

NE

22.04.2018

16:00

Slanina

Horváth A.

Horváth L.  

A1A

18

04

Letonice

-

Brankovice

NE

22.04.2018

10:15

Pindeš

Doležal

Pavlík

 

A1A

18

05

Vícemilice

-

Rousínov B

NE

22.04.2018

10:00

Rek

Sychra

Adler

SD1

A1A

18

06

Křižanovice

-

FKD

NE

22.04.2018

16:00

Dadák

Lasovský

Svoboda

+IV.tř. 

A1A

18

07

Dědice

-

Radslavice

SO

21.04.2018

16:00

Smutný

Adler

Štrajt 

+žáci

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

18.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

18

01

Lysovice

-

Nesovice

SO

21.04.2017

16:00

Sekerka

Pavlík

Jünger

 

A2A

18

02

Chvalkovice n/H

-

Račice

SO

21.04.2017

16:00

Smutník

Vinklárek

Dadák

 

A2A

18

03

Ivanovice n/H

-

Komořany

NE

22.04.2017

16:00

Pindeš

Koryčanská

Jünger

 

A2A

18

04

Milonice

-

Mor.Málkovice

NE

22.04.2017

16:00

Vinklárek

Pavlík

 

 

A2A

18

05

Opatovice

-

Pačlavice B

NE

22.04.2017

16:00

Rek

 

 

+IV.tř. SD1

A2A

18

06

Kučerov

-

Hoštice

NE

22.04.2017

16:00

Sekerka

 

 

+žáci 

A2A

18

07

Habrovany

-

FKD B

NE

22.04.2017

16:00

Jurča

 

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

18.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

18

01

Křenovice B

-

Slavíkovice

SO

21.04.2018

16:00

Jelínek P.

   

 

A2B

18

02

Heršpice

-

Zbýšov

NE

22.04.2018

16:00

Hák

 

 

 

A2B

18

04

Letonice B

-

Kroužek

NE

22.04.2018

16:00

Štrajt

 

 

 

A2B

18

05

Nížkovice

-

Němčany

NE

22.04.2018

16:00

Volf

Bělohoubek

 

 

A2B

18

06

Lovčičky

-

Dražovice B

NE

22.04.2018

16:00

Stuchlík

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

10

01

Pustiměř B

-

Nesovice B

NE

22.04.2018

13:30

Sychra SD1 

Adler

Burian

+OP

A3A

10

02

Ježkovice

-

Bohdalice B

NE

22.04.2018

10:00

Vinklárek

 

 

 

A3A

10

03

Opatovice B

-

Komořany B

NE

22.04.2018

13:15

Rek

   

 +III.tř. SD1

A3A

10

04

Rychtářov

-

Brankovice B

NE

22.04.2018

16:00

Smutník

 

 

 

A3A

10

05

Dědice B

-

Hoštice B

NE

22.04.2018

16:00

Julínek

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

10

01

Hodějice B

-

Vážany n/L  B

NE

22.04.2018

13:45

Jelínek P.

Novák

Paulík

+OP

A3B

10

02

Kobeřice B

-

Šaratice

NE

22.04.2018

16:00

Machala

 

 

 

A3B

10

03

Nížkovice B

-

Rašovice

SO

22.04.2018

16:00

Uhlíř

 

 

 

A3B

10

04

Lovčičky B

-

Kroužek B

NE

21.04.2018

13:30

Stuchlík

 

 

HŘ: Milešovice

A3B

10

05

Křižanovice B

-

Velešovice B

NE

22.04.2018

13:30

Lasovský

Svoboda

Dadák

+OP

 

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ ŽÁCI

     

13.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

14

01

Křenovice

-

Brankovice

SO

21.04.2018

10:00

Novák

 

 

 

E1A

14

02

Kučerov

-

Dědice

NE

22.04.2018

13:30

Sekerka

 

 

+III.tř.

E1A

14

03

Velešovice

-

Habrovany

NE

22.04.2018

15:00

Rusňák

 

 

 

E1A

21

06

Křižanovice

-

Milešovice

SO

21.04.2018

16:30

Doležal

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI

   

 

12.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

12

01

Pustiměř

-

Otnice

NE

22.04.2018

10:15

Jünger 

 

 

 

F1A

12

02

Rousínov

-

Slavkov

NE

22.04.2018

10:00

Hák

 

 

 

F1A

12

03

Dědice

-

Mor.Málkovice

SO

21.04.2018

13:00

Štrajt

 

 

+AR OP 

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

I.B třída sk.A

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

18

04

Kobeřice

-

Vilémovice

SO

21.04.2018

16:00

Dufek

Daněček

Svoboda

 

 

   

 

I.B třída sk.A

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

18

01

Křenovice

-

Jedovnice

NE

22.04.2018

16:00

Daněček

Polonec

Hróza

 

 

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com