logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 13.4.-15.4.2018

                                              ZMĚNY  13.4.2018   17:00

OKRESNÍ PŘEBOR

     

17.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

17

01

Radslavice

-

Hodějice

NE

15.04.2018

15:30

Navrátil

Stříž

Horváth L.

 

A1A

17

02

Křižanovice

-

Dědice

NE

15.04.2018

15:30

Kolář

Štrajt

Slanina

 

A1A

17

03

Rousínov B

-

FKD

NE

15.04.2018

10:15

Jurča

Novák

Adler

 

A1A

17

04

Brankovice

-

Vícemilice

NE

15.04.2018

10:00

Volf

Vintr O.

Šmíd

 

A1A

17

05

Švábenice

-

Letonice

SO

14.04.2018

15:30

Smutník

Štrajt

Jünger

 

A1A

17

06

Bohdalice

-

Vážany n/L

SO

14.04.2018

15:30

Jelínek P.

Uhlíř

Koryčanská

 

A1A

17

07

Otnice

-

Pustiměř

NE

15.04.2018

15:30

Vinklárek

Rusňák

Svoboda

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

     

17.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

17

01

FKD B

-

Lysovice

NE

15.04.2017

10:30

Navrátil

Horváth L.

Stříž

 

A2A

17

02

Hoštice

-

Habrovany

NE

15.04.2017

15:30

Jelínek P.

 

 

 

A2A

17

03

Pačlavice B

-

Kučerov

NE

15.04.2017

15:30

Pindeš

Koryčanská

Doležal

 

 

 

A2A

17

04

Mor.Málkovice

-

Opatovice

NE

15.04.2017

15:30

Uhlíř

   

 

A2A

17

05

Komořany

-

Milonice

NE

15.04.2017

15:30

Lasovský

Smutník

Adler

 

A2A

17

06

Račice

-

Ivanovice n/H

SO

14.04.2017

15:30

Dadák

 

 

 

A2A

17

07

Nesovice

-

Chvalkovice n/H

NE

15.04.2017

15:30

Burian

Novák

Hák

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

     

17.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

14

02

Letonice B

-

Heršpice

13.04.2018

17:00

Julínek

 

 

 

A2B

17

02

Dražovice B

-

Velešovice

NE

15.04.2018

10:00

Hák

 

 

 

A2B

17

03

Němčany

-

Lovčičky

NE

15.04.2018

15:30

Rek  SD1 

Bělohoubek

   

A2B

17

04

Kroužek

-

Nížkovice

NE

15.04.2018

13:30

Šmíd

 

 

 

A2B

17

06

Zbýšov

-

Bošovice

NE

15.04.2018

15:30

Sychra

 

 

SD1 

A2B

17

07

Slavíkovice

-

Heršpice

NE

15.04.2018

15:00

Stuchlík

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.A

   

 

9.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

09

06

Dědice B

-

Brankovice B

SO

14.04.2018

15:30

Šmíd 

 

 

+žáci

A3A

09

07

Rychtářov

-

Komořany B

NE

15.04.2018

15:30

Dadák

 

 

 

 

IV.TŘÍDA, SK.B

   

 

9.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

09

06

Hodějice B

-

Křižanovice B

SO

14.04.2018

15:00

Sekerka

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ ŽÁCI

     

13.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

13

01

Švábenice

-

Křenovice

NE

15.04.2018

15:30

Jünger 

 

 

 

E1A

13

03

Křižanovice

-

Komořany

SO

14.04.2018

16:30

Pavlík

 

 

 

E1A

13

05

Dědice A

-

Velešovice

SO

14.04.2018

13:00

Šmíd

 

 

+IV.tř.

E1A

13

06

Brankovice

-

Kučerov

SO

14.04.2018

15:00

Doležal

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI

     

11.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

11

01

Pustiměř

-

Rousínov

20.04.2017

17:30

Jelínek M. 

 

 

 

F1A

10

01

Mor.Prusy

-

Pustiměř

NE

15.04.2018

08:45

Jelínek M.

 

 

HŘ: Drnovice

F1A

11

04

Slavkov

-

Dědice

NE

15.04.2018

11:45

Rusňák

 

 

 

F1A

11

05

Otnice

-

Rousínov

ČT

03.05.2018 17:00

Svoboda

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU BRNO-VENKOV

   

 

U14 + U15

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C1A

17

07

Habrovany

-

Troubsko

NE

15.04.2018

13:15

Adler

     

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

I.B třída sk.A

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

17

06

Slavkov

-

Podolí

NE

15.04.2018

14:00

Bělák

Sekerka

Pavlík

 

 

   

 

U17+U19

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C2D

21

04

Vyškov

-

Svratka Brno

NE

15.04.2018

10:00 + 12:15

Marek D.

Marek M.

Pindeš

 

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com