logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 7.4.-8.4.2018

                                          ZMĚNY 6.4.2018   17:30

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

16.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

16

01

Hodějice

-

Pustiměř

NE

08.04.2018

15:30

Rek (SD2)

Sychra (SD2)

Bělohoubek

 

A1A

16

02

Vážany n/L

-

Otnice

NE

08.04.2018

15:30

Burian 

Štrajt

Rusňák

 

A1A

16

03

Letonice

-

Bohdalice

NE

08.04.2018

10:15

Navrátil

Uhlíř

Horváth L.

 

A1A

16

04

Vícemilice

-

Švábenice

NE

08.04.2018

10:00

Sekerka 

Pavlík

Dadák

 

A1A

16

05

FKD

-

Brankovice

NE

08.04.2018

10:30

Paulík

Jelínek P. 

Adler

 

A1A

16

06

Dědice

-

Rousínov B

SO

07.04.2018

15:30

Landa (SD1)

Rek (SD1)

Koryčanská

+ml.žáci

A1A

16

07

Radslavice

-

Křižanovice

NE

08.04.2018

15:30

Pindeš

Vintr M.

Novák

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

16.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

16

01

Lysovice

-

Chvalkovice n/H

SO

07.04.2017

15:30

Jelínek P.

Hák

Svoboda

 

A2A

16

02

Ivanovice n/H

-

Nesovice

NE

08.04.2017

15:30

Lasovský

 

 

 

A2A

16

03

Milonice

-

Račice

NE

08.04.2017

15:00

Uhlíř

 

 

 

A2A

16

04

Opatovice

-

Komořany

NE

08.04.2017

15:30

Jelínek P. 

Paulík

Adler

 

A2A

16

05

Kučerov

-

Mor.Málkovice

NE

08.04.2017

15:30

Smutník 

   

 

A2A

16

06

Habrovany

-

Pačlavice B

NE

08.04.2017

15:30

Dadák

 

 

 

A2A

16

07

FKD B

-

Hoštice

SO

07.04.2017

15:00

Sychra

 

 

SD1

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

16.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

16

01

Křenovice B

-

Heršpice

SO

07.04.2018

15:30

 Štrajt

 

 

 

A2B

16

02

Bošovice

-

Slavíkovice

SO

07.04.2018

15:30

Sekerka

Doležal

Klučka

 

A2B

16

03

Letonice B

-

Zbýšov

NE

08.04.2018

15:30

Stuchlík

 

 

 

A2B

16

05

Lovčičky

-

Kroužek

NE

08.04.2018

15:30

Jurča 

 

 

HŘ: Milešovice

A2B

16

06

Velešovice

-

Němčany

NE

08.04.2018

15:30

Hák

Pavlík

 Vintr O.

 

+žáci 

A2B

19

03

Dražovice B

-

Nížkovice

NE

08.04.2018

13:00

Pindeš

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ ŽÁCI

   

 

12.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1A

12

01

Křenovice

-

Kučerov

SO

07.04.2018

10:00

Svoboda

 

 

 

E1A

12

02

Velešovice

-

Brankovice

NE

08.04.2018

13:00

Hák 

 

 

+III.tř.

E1A

12

04

Komořany

-

Habrovany

06.04.2018

16:00

Adler

 

 

 

E1A

12

06

Švábenice

-

Milešovice

NE

08.04.2018

15:30

Horváth L.

 

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI

   

 

12.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

10

01

Pustiměř

-

Rousínov

13.04.2018 17:30

Jelínek M. 

 

 

 

A3A

10

02

Dědice

-

Otnice

SO

07.04.2018

13:00

Koryčanská

 

 

+AR OP

A3A

10

05

Mor.Prusy

-

Vyškov B

NE

08.04.2018

16:00

Raus

 

 

HŘ: Drnovice

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

U14 + U15

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1J

18

01

Vyškov

-

HFK Olomouc

SO

07.04.2018

10:00+ 11:45

Grečmal

Marek M.

Uhlíř

 

 

   

 

I.B třída

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

16

02

Křenovice

-

Soběšice

NE

08.04.2018

15:30

Musil

Riška

Landa SD2

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com