logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 4.11.-5.11.2017

                                            ZMĚNY  3.11.2017   16:00

OKRESNÍ PŘEBOR

     

1.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámky

A1A

01

01

Vážany n/L

-

Hodějice

SO

04.11.2017

14:00

Slanina

Sekerka

Klučka 

 

A1A

01

02

Pustiměř

-

Letonice

SO

04.11.2017

14:00

Landa

Pokorný

Formánková

SD1

A1A

01

03

Otnice

-

Vícemilice

NE

05.11.2017

14:00

Dadák

Svoboda

Smutný 

 

A1A

01

04

Bohdalice

-

FKD

SO

04.11.2017

14:00

Jelínek P.

Koryčanská

Vintr M.

 

A1A

01

05

Švábenice

-

Dědice

SO

04.11.2017

14:00

Burian

Brtníček

Doležal

 

A1A

01

06

Brankovice

-

Radslavice

NE

05.11.2017

13:00

Julínek

Jelínek P.

Vintr O.

 

A1A

01

07

Rousínov B

-

Křižanovice

SO

04.11.2017

10:15

Sekerka

Machala

Doležal

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

     

1.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámky

A2A

01

01

Ivanovice n/H

-

Lysovice

SO

04.11.2017

14:00

Machala

 

 

 

A2A

01

02

Chvalkovice n/H

-

Milonice

SO

04.11.2017

14:00

Rek

 

 

SD1

A2A

01

03

Nesovice

-

Opatovice

SO

04.11.2017

14:00

Pindeš

 

 

 

A2A

01

04

Račice

-

Kučerov

SO

04.11.2017

14:00

Šmíd

 

 

 

A2A

01

05

Komořany

-

Habrovany

SO

04.11.2017

14:00

Vinklárek 

 

 

 

A2A

01

06

Mor.Málkovice

-

FKD B

SO

04.11.2017

14:00

Dadák

 

 

 

A2A

01

07

Pačlavice B

-

Hoštice

SO

04.11.2017

10:00

Dadák

 

 

 

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

     

1.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámky

A2B

01

01

Bošovice

-

Křenovice B

SO

04.11.2017

14:00

Štrajt 

 

 

 

A2B

01

02

Heršpice

-

Letonice B

NE

05.11.2017

14:00

Stuchlík

 

 

 

A2B

01

03

Slavíkovice

-

Nížkovice

SO

04.11.2017

14:00

Smutník

 

 

 

A2B

01

04

Zbýšov

-

Lovčičky

SO

04.11.2017

14:00

Lasovský

 

 

 

A2B

01

07

Němčany

-

Dražovice B

SO

04.11.2017

14:00

Hák

 

 

 

 

 

IV. TŘÍDA, SK.A

     

4.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámky

A3A

04

06

Bohdalice B

-

Komořany B

SO

04.11.2017

10:00

Koryčanská

 

 

 

A3A

08

01

Pustiměř B

-

Ježkovice

SO

04.11.2017

10:00

Vinklárek

 

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ 7+1

     

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámky

A3A

10

01

Křenovice

-

Velešovice

SO

04.11.2017

10:00

Novák 

 

 

 

A3A

10

03

Brankovice

-

Komořany

SO

04.11.2017

10:00

Bělohoubek

 

 

 

A3A

10

05

Habrovany

-

Švábenice

SO

04.11.2017

14:30

Svoboda

 

 

 

A3A

10

06

Milešovice

 

Křižanovice

NE

05.11.2017

14:30

Klučka

 

 

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

     

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

01

04

Slavkov

-

Lipovec

SO

04.11.2017

14:00

Rodina

Zima

Adler

 

A3A

01

07

Pačlavice

-

Čebín

SO

04.11.2017

14:00

Weiss

Marek M.

Jünger

 

E1J

12

01

Vyškov

-

Znojmo

ČT

02.11.2017 14:00 + 15:45

Kadlec

Machala

Koryčanská

U14+U15

F2J

12

01

Vyškov

-

Havl. Brod

NE

05.11.2017

10:00

Jünger    

U12

 

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com