logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 24.10.-29.10.2017

                                            ZMĚNY  28.10.2017   10:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

13.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

13

01

Rousínov B

-

Hodějice

NE

29.10.2017

10:15

Smutný

Rusňák 

Hák

 

A1A

13

02

Brankovice

-

Křižanovice

NE

29.10.2017

13:30

Jelínek P.

Vintr M.

Vintr O.

 

A1A

13

03

Radslavice

-

Švábenice

NE

29.10.2017

14:30

Burian

Pokorný SD1

Formánková SD1

 

A1A

13

04

Dědice

-

Bohdalice

SO

28.10.2017

14:00

Pindeš

Koryčanská 

Klučka

 

A1A

13

05

FKD

-

Otnice

NE

29.10.2017

10:30

Vinklárek

Pavlík

Horváth L.

 

A1A

13

06

Vícemilice

-

Pustiměř

NE

29.10.2017

10:00

Navrátil

Stříž

Vintr O.

 

A1A

13

07

Letonice

-

Vážany n/L

NE

29.10.2017

10:15

Smutník 

Adler

Burian

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

13.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

13

01

Pačlavice B

-

Lysovice

NE

29.10.2017

14:00

Machala

Pavlík

 

 

A2A

13

02

Hoštice

-

Mor.Málkovice

NE

29.10.2017

14:00

Sekerka

Stuchlík

Jünger

+IV.tř.

A2A

13

03

Milonice

-

Ivanovice n/H

NE

29.10.2017

14:00

Smutný 

 

 

 

A2A

13

04

Habrovany

-

Račice

NE

29.10.2017

14:00

Julínek

 

 

 

A2A

13

05

Kučerov

-

Nesovice

NE

29.10.2017

14:30

Lasovský

Adler

Smutník

 

A2A

13

06

Opatovice

-

Chvalkovice n/H

NE

28.10.2017

14:00

Pindeš

Koryčanská

 

+IV.tř.

A2A

13

07

FKD B

-

Komořany

SO

29.10.2017

14:30

Julínek

Jelínek P.

Jünger

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

13.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

13

01

Němčany

-

Křenovice B

SO

28.10.2017

14:00

Slanina

Adler

Svoboda

 

A2B

13

02

Dražovice B

-

Kroužek

NE

29.10.2017

10:00

Landa

Pokorný

Formánková

SD1

A2B

13

04

Velešovice

-

Zbýšov

SO

28.10.2017

14:00

Machala

Novák

Pavlík

 

A2B

13

05

Lovčičky

-

Slavíkovice

SO

11.11.2017 13:30

Hák

    HŘ: Milešovice

A2B

13

06

Nížkovice

-

Heršpice

NE

29.10.2017

14:30

Navrátil

Stříž

Horváth L.

 

A2B

13

07

Letonice B

-

Bošovice

NE

29.10.2017

14:00

Dadák

Bělohoubek

Hák

 

 

IV. TŘÍDA, SK.A

   

 

9.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

09

01

Hoštice B

-

Pustiměř B

NE

29.10.2017

11:30

Stuchlík

Sekerka

Jünger

+III.tř. 

A3A

09

02

Dědice B

-

Brankovice B

NE

29.10.2017

10:00

Dadák 

 

 

 

A3A

09

03

Rychtářov

-

Komořany B

NE

29.10.2017

14:30

Landa

 

 

SD1

A3A

09

04

Opatovice B

-

Bohdalice B

NE

29.10.2017

11:15

Koryčanská

Pindeš

 

+III.tř.

A3A

09

05

Ježkovice

-

Nesovice B

SO

28.10.2017 15:00

Rek

 

 

 

 

IV. TŘÍDA, SK.B

   

 

9.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

09

01

Hodějice B

-

Křižanovice B

NE

29.10.2017

12:15

Štrajt

 

 

 

A3B

09

02

Velešovice B

-

Kroužek B

SO

28.10.2017

11:30

Dadák

 

 

 

A3B

09

03

Lovčičky B

-

Rašovice

NE

29.10.2017

12:00

Paulík

 

 

HŘ: Milešovice

A3B

09

04

Nížkovice B

-

Šaratice

SO

28.10.2017

14:30

Vinklárek

 

 

 

A3B

09

05

Kobeřice B

-

Vážany n/L  B

NE

29.10.2017

14:00

Kaplánek

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ 7+1

   

 

9.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E2A

09

01

Křenovice

-

Křižanovice

SO

28.10.2017

10:00

Adler

 

 

 

E2A

09

02

Milešovice

-

Habrovany

NE

29.10.2017

15:00

Novák

 

 

 

E2A

09

03

Švábenice

-

Dědice A

NE

29.10.2017

15:30

Vinklárek

 

 

 

E2A

09

05

Komořany

-

Kučerov

SO

28.10.2017

10:00

Štrajt

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ 7+1

   

 

9.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

09

01

Vyškov B

-

Pustiměř

ČT

26.10.2017 17:00

neobsazeno

 

 

 

F1A

09

02

Mor.Prusy

-

Mor.Málkovice

SO

28.10.2017 12:30 Jünger

 

 

HŘ: Drnovice 

F1A

09

05

Dědice

-

Rousínov

ÚT

24.10.2017

15:30

Adler

 

 

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

11kolo

 

I.B tř.

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

13

01

Pačlavice

-

Křenovice

SO

28.10.2017

15:00

Licek

Frydrych

Sekerka

 

A3A

13

07

Kobeřice

-

Podolí

SO

28.10.2017

15:00

Válek

Kulíšek

Hák

 

 

ZÁPISY KR

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com