logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 19.10.-22.10.2017

                                              ZMĚNY   20.10.2017   23:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

12.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

12

01

Hodějice

-

Letonice

NE

22.10.2017

14:30

Vejtasa

Lasovský

Vintr Marek

+IV.tř.

A1A

12

02

Vážany n/L

-

Vícemilice

NE

22.10.2017

14:30

Kolář

Štrajt

Vintr Ondřej

 

A1A

12

03

Pustiměř

-

FKD

NE

22.10.2017

14:30

Rek

Pokorný

Formánková

+IV.tř.

A1A

12

04

Otnice

-

Dědice

NE

22.10.2017

14:30

Navrátil

Klučka

Pavlík

 

A1A

12

05

Bohdalice

-

Radslavice

SO

21.10.2017

14:30

Machala

Adler

Novák

 

A1A

12

06

Švábenice

-

Křižanovice

SO

21.10.2017

14:30

Sekerka

Pavlík

Horváth L.

 

A1A

12

07

Brankovice

-

Rousínov B

SO

21.10.2017

14:30

Burian

Štrajt

Vinklárek

+IV.tř. 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

12.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

12

01

Račice

-

FKD B

SO

21.10.2017

14:30

Smutný

 

 

 

A2A

12

02

Ivanovice n/H

-

Opatovice

NE

22.10.2017

14:30

Smutník

Adler

Horváth L.

 

A2A

12

03

Chvalkovice n/H

-

Kučerov

SO

21.10.2017

14:30

Jelínek P.

 

 

 

A2A

12

04

Nesovice

-

Habrovany

NE

22.10.2017

14:30

Hák

Svoboda

Novák

 

A2A

12

05

Lysovice

-

Milonice

SO

21.10.2017

14:30

Dadák

 

 

 

A2A

12

06

Komořany

-

Hoštice

NE

22.10.2017

14:30

Pindeš 

Koryčanská

Doležal

+IV.tř.

A2A

12

07

Mor.Málkovice

-

Pačlavice B

NE

22.10.2017

14:30

Kaplánek

 

 

+III.tř. 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

12.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

12

01

Křenovice B

-

Letonice B

NE

22.10.2017

10:00

Šmíd 

 

 

 

A2B

12

02

Bošovice

-

Nížkovice

SO

21.10.2017

14:30

Slanina

 

 

 

A2B

12

03

Heršpice

-

Lovčičky

NE

22.10.2017

14:30

Burian

 

 

 

A2B

12

04

Slavíkovice

-

Velešovice

NE

22.10.2017

14:30

Jelínek P.

 Jünger

Machala

 

A2B

12

07

Kroužek

-

Němčany

NE

22.10.2017

12:15

Sekerka

Stuchlík

Bělohoubek

+IV.tř.

 

IV. TŘÍDA, SK.A

   

 

8.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

08

01

Pustiměř B

-

Ježkovice

NE

22.10.2017

12:00

Pokorný Formánková Rek

+OP

A3A

08

02

Nesovice B

-

Opatovice B

SO

21.10.2017

14:30

Hák

 

 

 

A3A

08

03

Bohdalice B

-

Rychtářov

NE

22.10.2017

14:30

Dadák

 

 

 

A3A

08

04

Komořany B

-

Dědice B

NE

22.10.2017

12:15

Koryčanská

Pindeš

Doležal

+III.tř. 

A3A

08

05

Brankovice B

-

Hoštice B

SO

21.10.2017

12:15

Štrajt

Vinklárek

Burian

+OP 

 

IV. TŘÍDA, SK.B

   

 

8.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

08

01

Hodějice B

-

Kobeřice B

NE

22.10.2017

12:15

Lasovský

 

 

+OP

A3B

08

02

Vážany n/L  B

-

Nížkovice B

SO

21.10.2017

11:30

Stuchlík 

 

   

A3B

08

03

Šaratice

-

Lovčičky B

NE

22.10.2017

14:30

Burian

 

   

A3B

08

04

Rašovice

-

Velešovice B

NE

22.10.2017

14:30

Vinklárek 

 

   

A3B

8

05

Kroužek B

-

Křižanovice B

NE

22.10.2017

14:30

Stuchlík

Sekerka

Bělohoubek

+III.tř.

 

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ 7+1

   

 

8.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E2A

01

01

Kučerov

-

Křenovice

NE

22.10.2017

14:00

neobsazeno

 

 

 

E2A

08

02

Velešovice

-

Komořany

NE

22.10.2017

10:00

Bělohoubek

 

 

 

E2A

08

04

Brankovice

-

Švábenice

NE

22.10.2017

10:00

Novák

 

 

 

E2A

08

05

Dědice

-

Milešovice

SO

22.10.2017

13:30

Koryčanská

 

 

 

E2A

08

06

Habrovany

-

Křižanovice

SO

21.10.2017

15:00

Bělohoubek

 

 

 

E2A

11

06

Velešovice

-

Kučerov

ČT

19.10.2017

16:30

Julínek

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ 7+1

   

 

8.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

08

01

Pustiměř

-

Dědice

NE

22.10.2017

10:00

Dadák

 

 

 

F1A

08

03

Slavkov

-

Mor.Prusy

SO

21.10.2017

12:15

Klučka

 

 

 

F1A

08

05

Mor.Málkovice

-

Vyškov B

NE

22.10.2017

12:15

Kaplánek

 

 

+III.tř.

 

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU BRNO-VENKOV

   

 

8.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C1A

12

04

Habrovany

-

Domášov / Vev.Knínice

NE

22.10.2017

12:15

Machala

 

 

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

10.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1J

10

01

Vyškov

-

Havl.Brod

SO

21.10.2017

10:00+ 11:45

Příkryl

Pindeš

Jünger

 

F2J

10

01

Vyškov

-

Jihlava

NE

22.10.2017

10:00

Julínek

   

 

A3A

12

05

Slavkov

-

Vysočany

SO

21.10.2017

14:30

Hrazdíra

Dohnal

Klučka

 

 

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com