logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 6.10.-8.10.2017

                                               ZMĚNY .10.2017  9:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

10.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

10

01

Hodějice

-

Vícemilice

NE

08.10.2017

15:00

Burian

Smutník

Adler

+IV.tř.

A1A

10

02

Letonice

-

FKD

NE

08.10.2017

10:15

Šmíd Rusňák

Svoboda

 

A1A

10

03

Vážany n/L

-

Dědice

NE

08.10.2017

15:00

Pindeš

Koryčanská

Novák

 

A1A

10

04

Pustiměř

-

Radslavice

NE

08.10.2017

15:00

Kolář

Štrajt

Pavlík

+IV.tř.

A1A

10

05

Otnice

-

Křižanovice

NE

08.10.2017

15:00

Julínek Jünger

Bělohoubek

+žáci

A1A

10

06

Bohdalice

-

Rousínov B

SO

07.10.2017

15:00

Smutný 

Pokorný SD1

Štrajt

 

A1A

10

07

Švábenice

-

Brankovice

SO

07.10.2017

15:00

Slanina

Rusňák

Klučka 

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

10.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

10

01

Lysovice

-

Opatovice

SO

07.10.2017

15:00

Sychra

 

 

SD1

A2A

10

02

Milonice

-

Kučerov

NE

08.10.2017

15:00

Jelínek P.

   

 

A2A

10

03

Ivanovice n/H

-

Habrovany

NE

08.10.2017

15:00

Stuchlík

 

 

 

A2A

10

04

Chvalkovice n/H

-

FKD B

NE

08.10.2017

15:00

Lasovský

Horváth L.

Stříž

 

A2A

10

05

Nesovice

-

Hoštice

NE

08.10.2017

15:00

Paulík

Doležal

Svoboda

 

A2A

10

06

Račice

-

Pačlavice B

SO

07.10.2017

15:00

Landa

SD1

 

 

A2A

10

07

Komořany

-

Mor.Málkovice

NE

08.10.2017

15:00

Landa

Pokorný

 

+IV.tř. SD2

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

10.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

10

01

Křenovice B

-

Nížkovice

SO

07.10.2017

15:00

Machala

Pindeš

Koryčanská

 

A2B

10

02

Letonice B

-

Lovčičky

NE

08.10.2017

15:00

Vinklárek

 

 

 

A2B

10

03

Bošovice

-

Velešovice

SO

07.10.2017

15:00

Sekerka

   

 

A2B

10

05

Slavíkovice

-

Dražovice B

NE

08.10.2017

15:00

Sychra

 

 

+ml.žáci SD2

A2B

10

06

Zbýšov

-

Němčany

NE

08.10.2017

15:00

Dadák

   

 

A2B

11

05

Velešovice

-

Heršpice

NE

08.10.2017

15:00

Rek

 

 

+žáci SD2

 

IV. TŘÍDA, SK.A

   

 

6.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

06

01

Pustiměř B

-

Opatovice B

NE

08.10.2017

12:30

Štrajt

Pavlík 

Kolář

+OP

A3A

06

02

Ježkovice

-

Rychtářov

NE

08.10.2017

10:00

Julínek

 

 

 

A3A

06

03

Nesovice B

-

Dědice B

SO

07.10.2017

15:00

Rek 

SD1

 

 

A3A

06

04

Bohdalice B

-

Hoštice B

NE

08.10.2017

15:00

Kaplánek

 

 

 

A3A

06

05

Komořany B

-

Brankovice B

NE

08.10.2017

12:45

Pokorný

Landa  

+III.tř.SD2

 

IV. TŘÍDA, SK.B

   

 

6.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3B

06

01

Hodějice B

-

Nížkovice B

NE

08.10.2017

12:45

Smutník

 Adler

Burian

+OP

A3B

06

02

Kobeřice B

-

Lovčičky B

NE

08.10.2017

15:00

Hák

 

 

 

A3B

06

03

Vážany n/L  B

-

Velešovice B

SO

07.10.2017

15:00

Jelínek P.

 

 

 

A3B

06

04

Šaratice

-

Křižanovice B

NE

08.10.2017

15:00

Machala

 

 

 

A3B

06

05

Rašovice

-

Kroužek B

NE

08.10.2017

15:00

Sekerka

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ 7+1

   

 

6.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E2A

06

01

Křenovice

-

Komořany

SO

07.10.2017

10:00

Novák

 

 

 

E2A

06

03

Velešovice

-

Švábenice

NE

08.10.2017

13:00

Rek

 

 

 

E2A

06

04

Kučerov

-

Milešovice

NE

08.10.2017

10:00

Koryčanská

 

 

 

E2A

06

05

Brankovice

-

Křižanovice

SO

07.10.2017

15:00

Hák

 

 

 

E2A

06

06

Dědice A

-

Habrovany

SO

07.10.2017

12:30

Pavlík

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ 7+1

     

6.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

06

03

Rousínov

-

Mor.Prusy

NE

08.10.2017

12:30

Sychra

 

 

HŘ: Slavíkovice

F1A

06

04

Otnice

-

Vyškov B

NE

07.10.2017

13:00

Bělohoubek

 

 

+AR OP 

F1A

06

05

Slavkov

-

Mor.Málkovice

SO

08.10.2017

12:30

Dadák

 

 

 

F1A

04

04

Rousínov

-

Mor.Málkovice

06.10.2017

16:30

Klučka

 

 

HŘ: Slavíkovice

 

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU BRNO-VENKOV

   

 

6.kolo

 

SpSM

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C1A

10

05

Habrovany

-

Dolní Loučky

NE

08.10.2017

12:45

Vinklárek

   

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

6.kolo

 

SpSM

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

10

05

Slavkov

-

Pačlavice

SO

07.10.2017

15:00

Hulcký

Malík

Dadák

 

 

   

 

6.kolo

 

SpSM

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F2J

08

01

Vyškov

-

Líšeň

NE

08.10.2017

10:00

Horváth L.

   

 

 

 

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com