logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 15.9.-17.9.2017

                                            ZMĚNY  15.9.2017   8:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

7.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

07

01

Bohdalice

-

Hodějice

SO

16.09.2017

16:00

Novotný R.

Horváth L.

Stříž

 

A1A

07

02

Švábenice

-

Otnice

SO

16.09.2017

15:30

Smutný

Smutník

Adler

 

A1A

07

03

Brankovice

-

Pustiměř

NE

17.09.2017

10:00

Volf

Machala

Sekerka

 

A1A

07

04

Rousínov B

-

Vážany n/L

SO

16.09.2017

15:30

MěFS

MěFS

MěFS

 

A1A

07

05

Letonice

-

Křižanovice

NE

17.09.2017

10:30

Slanina

Pavlík

Svoboda

 

A1A

07

06

Radslavice

-

Vícemilice

NE

17.09.2017

15:30

Navrátil

Novotný R.

Stříž

 

A1A

07

07

Dědice

-

FKD

SO

16.09.2017

15:30

Lasovský

Vinklárek

Štrajt

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

7.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

07

01

Račice

-

Lysovice

SO

16.09.2017

15:30

Rek

Formánková

Landa

 

A2A

07

02

Komořany

-

Nesovice

NE

17.09.2017

15:30

Smutník

Štrajt 

Klvač

+IV.tř.

A2A

07

03

Mor.Málkovice

-

Chvalkovice n/H

NE

17.09.2017

15:30

Julínek

 

 

+ žáci

A2A

07

04

Pačlavice B

-

Ivanovice n/H

NE

17.09.2017

15:30

Dadák

 

 

 

A2A

07

05

Hoštice

-

Milonice

NE

17.09.2017

15:30

Pokorný

Landa

Formánková

+IV.tř. SD1

A2A

07

06

FKD B

-

Opatovice

NE

17.09.2017

10:30

Landa

Formánková

Pokorný

SD1

A2A

07

07

Habrovany

-

Kučerov

NE

17.09.2017

15:30

Machala

 Horváth L.

Pavlík

 

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

7.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

07

01

Zbýšov

-

Křenovice B

NE

17.09.2017

16:00

Burian

Svoboda 

Adler

SD2

A2B

07

03

Kroužek

-

Heršpice

NE

17.09.2017

13:15

Jelínek P.

Klučka

Hák

+IV.tř.

A2B

07

04

Němčany

-

Bošovice

SO

16.09.2017

15:30

Sekerka

 

 

 

A2B

07

05

Dražovice B

-

Letonice B

NE

17.09.2017

10:00

Dadák

 

 

 

A2B

07

07

Velešovice

-

Lovčičky

NE

17.09.2017

15:30

Vinklárek

 

 

SD2

 

IV. TŘÍDA, SK.A

   

 

3.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

03

01

Bohdalice B

-

Pustiměř B

NE

17.09.2017

15:30

Sekerka

 

 

 

A3A

03

02

Komořany B

-

Nesovice B

NE

17.09.2017

13:15

Štrajt

Klvač

Smutník

+III.tř.

A3A

03

03

Brankovice B

-

Ježkovice

NE

17.09.2017

13:00

Pindeš

 

 

 

A3A

03

04

Hoštice B

-

Opatovice B

NE

17.09.2017

13:00

Rek

Landa

Formánková

+III.tř. SD1

A3A

03

05

Dědice B

-

Rychtářov

NE

17.09.2017

15:30

Rek

 

 

SD1

 

IV. TŘÍDA, SK.B

   

 

3.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3C

03

02

Rašovice

-

Vážany n/L  B

NE

17.09.2017

15:30

Lasovský 

 

 

 

A3C

03

03

Kroužek B

-

Kobeřice B

NE

17.09.2017

15:30

Hák

Jelínek P.

Klučka

+III.tř.

A3C

03

04

Nížkovice B

-

Křižanovice B

NE

17.09.2017

10:30

Pindeš

 

 

 

A3C

03

05

Velešovice B

-

Lovčičky B

SO

16.09.2017

15:30

Machala

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ 7+1

   

 

3.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E2A

03

01

Brankovice

-

Křenovice

SO

16.09.2017

15:30

Klučka 

 

 

 

E2A

03

02

Dědice A

-

Kučerov

SO

16.09.2017

10:00

Horváth L.

 

 

 

E2A

03

03

Habrovany

-

Velešovice

SO

16.09.2017

13:30

Bělohoubek

 

 

 

E2A

03

05

Milešovice

-

Komořany

NE

17.09.2017

10:00

Novák 

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ 7+1

   

 

3.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

03

01

Otnice

-

Pustiměř

NE

17.09.2017

15:30

Bělohoubek

 

 

 

F1A

03

02

Slavkov

-

Rousínov

15.09.2017

16:30

Bělohoubek

 

 

 

F1A

03

03

Mor.Málkovice

-

Dědice

NE

17.09.2017

13:00

Julínek

 

 

+III.tř.

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

6.kolo

 

I.B tř., sk.A

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

06

04

Slavkov

-

Křenovice

SO

16.09.2017

15:30

Vašík

Ondrouch

Dadák

 

A3A

06

04

Pačlavice

-

Podolí

SO

16.09.2017

15:30

Hrazdíra

Polonec

Pavlík

 

 

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com