logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 8.9.-10.9.2017

                                            ZMĚNY  8.9.2017  22:30

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

6.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

06

01

Hodějice

-

Dědice

NE

10.09.2017

16:00

Vinklárek

Štrajt

Adler

+IV.tř. 

A1A

06

02

FKD

-

Radslavice

NE

10.09.2017

10:30

Papuga

Pavlík

Machala

 

A1A

06

03

Vícemilice

-

Křižanovice

NE

10.09.2017

10:00

Burian

Smutník

Dadák

 

A1A

06

04

Letonice

-

Rousínov B

NE

10.09.2017

10:15

Sekerka

Koryčanská

Pindeš

 

A1A

06

05

Vážany n/L

-

Brankovice

NE

10.09.2017

16:00

Novotný R. 

Navrátil

Stříž

+IV.tř.

A1A

06

06

Pustiměř

-

Švábenice

NE

10.09.2017

16:00

Rek

Pokorný

Formánková

+IV.tř.

A1A

06

07

Otnice

-

Bohdalice

NE

10.09.2017

16:00

Machala

Bělohoubek

Novák

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

6.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

06

01

Lysovice

-

Habrovany

NE

10.09.2017

16:30

Smutník

   

 

A2A

06

02

Kučerov

-

FKD B

NE

10.09.2017

16:00

Kaplánek

 

 

+žáci 

A2A

06

03

Opatovice

-

Komořany

NE

10.09.2017

16:00

Pindeš

Koryčanská  

+IV.tř.

A2A

06

04

Milonice

-

Pačlavice B

NE

10.09.2017

16:00

Lasovský

 

 

SD2

A2A

06

05

Ivanovice n/H

-

Mor.Málkovice

NE

10.09.2017

16:00

Buček

   

 

A2A

06

06

Chvalkovice n/H

-

Komořany

NE

10.09.2017

16:00

Burian

 

 

 

A2A

06

07

Nesovice

-

Račice

NE

10.09.2017

16:00

Dadák

 

 

SD2

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

6.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

06

01

Křenovice B

-

Velešovice

SO

09.09.2017

16:00

Pindeš

 

 

 

A2B

06

03

Nížkovice

-

Dražovice B

SO

09.09.2017

16:00

Slanina

 

 

 

A2B

06

04

Letonice B

-

Němčany

NE

10.09.2017

16:00

Julínek

 

 

 

A2B

06

05

Bošovice

-

Kroužek

SO

09.09.2017

16:00

Machala

Rusňák

Klučka

 

A2B

06

07

Slavíkovice

-

Zbýšov

NE

10.09.2017

15:00

Jelínek P.

 

 

+ml.žáci

 

IV. TŘÍDA, SK.A

   

 

2.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

02

01

Pustiměř B

-

Dědice B

NE

10.09.2017

13:30

Pokorný

Rek

Formánková

+OP 

A3A

02

02

Rychtářov

-

Hoštice B

NE

10.09.2017

16:00

Sekerka

 

 

 

A3A

02

03

Opatovice B

-

Brankovice B

NE

10.09.2017

13:15

Koryčanská Pindeš  

+III.tř.

A3A

02

04

Ježkovice

-

Komořany B

NE

10.09.2017

10:00

Šmíd

 

 

 

A3A

02

05

Nesovice B

-

Bohdalice B

SO

09.09.2017

16:00

Julínek

 

 

 

 

IV. TŘÍDA, SK.B

   

 

2.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3C

02

01

Hodějice B

-

Velešovice B

NE

10.09.2017

13:45

Štrajt

Adler

Vinklárek

+OP 

A3C

02

02

Lovčičky B

-

Křižanovice B

NE

10.09.2017

13:30

Pavlík

 

 

Hř. Milešovice 

A3C

02

03

Nížkovice B

-

Kroužek B

08.09.2017

17:30

Machala

 

 

 

A3C

02

04

Kobeřice B

-

Rašovice

NE

10.09.2017

16:00

Šmíd

 

 

 

A3C

02

05

Vážany n/L  B

-

Šaratice

NE

10.09.2017

13:45

Navrátil

Stříž

Novotný R.

+OP

 

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ 7+1

   

 

2.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E2A

02

01

Křenovice

-

Švábenice

SO

09.09.2017

10:00

Novák

 

 

 

E2A

02

02

Kučerov

-

Brankovice

NE

10.09.2017

14:00

Paulík

 

 

+III.tř. 

E2A

02

03

Komořany

-

Křižanovice

08.09.2017

17:00

Bělohoubek

 

 

 

E2A

02

05

Velešovice

-

Dědice A

NE

10.09.2017

14:30

neobsazeno

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ 7+1

   

 

2.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

02

01

Pustiměř

-

Mor.Prusy

NE

10.09.2017

10:15

Smutný

 

 

 

F1A

02

04

Dědice

-

Slavkov

SO

09.09.2017

13:00

Vinklárek

 

 

 

F1A

02

05

Rousínov

-

Otnice

NE

10.09.2017

13:00

Jelínek P.

 

 

Hř.Slavíkovice

 

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU BRNO-VENKOV

   

 

2.kolo

     

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

C1A

01

03

Habrovany

-

Svratka B

ČT

07.09.2017

17:00

Julínek

 

 

 

C1A

06

04

Kobeřice

-

Vev.Bítýška

NE

10.09.2017

13:00

Brno-venkov

 

 

 

C1A

06

07

Habrovany

-

Mokrá/Ochoz

NE

10.09.2017

13:45

Svoboda

 

 

 

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

6.kolo

 

I.B tř., sk.A

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

06

04

Kobeřice

-

Pačlavice

SO

09.09.2017

16:00

Šidlo Ryba

Smutný

 

 

   

 

4.kolo

 

SpSM

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E1J

04

01

Vyškov

-

Sparta Brno

SO

09.09.2017

10:00+ 11:45

Kadlec

Lazar

Horváth L.

st.žáci 

F2J

04

01

Vyškov

-

Sparta Brno

NE

10.09.2017

10:00

Horváth L.

 

 

ml.žáci

 

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com