logo FIFA  |  FAČR  |  JmKFS  |  OFS Vyškov  |  UČFR  |  UEFA

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 2.9.-3.9.2017

                                                 ZMĚNY 31.8.2017   22:00

OKRESNÍ PŘEBOR

   

 

5.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A1A

05

01

Otnice

-

Hodějice

NE

03.09.2017

16:00

Pindeš

Koryčanská

Svoboda 

+žáci

A1A

05

02

Bohdalice

-

Pustiměř

SO

02.09.2017

16:30

Slanina

Novák

Klučka

 

A1A

05

03

Švábenice

-

Vážany n/L

SO

02.09.2017

10:00

Dadák

Horváth L.

Vinklárek

 

A1A

05

04

Brankovice

-

Letonice

NE

03.09.2017

10:00

Kolář

Štrajt

Burian

 

A1A

05

05

Rousínov B

-

Vícemilice

NE

03.09.2017

10:15

Machala

Pavlík

Horváth L.

 

A1A

05

06

FKD

-

Křižanovice

NE

03.09.2017

13:00

Navrátil

Novotný R.

Stříž

+III.tř

A1A

05

07

Radslavice

-

Dědice

NE

03.09.2017

16:00

Jelínek P.

Paulík

Machala

 

 

III.TŘÍDA, SK.A

   

 

5.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2A

05

01

Nesovice

-

Lysovice

NE

03.09.2017

16:00

Julínek

Hák

Pavlík

 

A2A

05

02

Račice

-

Chvalkovice n/H

SO

02.09.2017

16:00

Machala

 

 

 

A2A

05

03

Komořany

-

Ivanovice n/H

NE

03.09.2017

16:00

Landa

Pokorný

Bělohoubek

+IV.tř.  SD1

A2A

05

04

Mor.Málkovice

-

Milonice

NE

03.09.2017

15:30

Dadák

 

 

 

A2A

05

05

Pačlavice B

-

Opatovice

NE

03.09.2017

16:00

Kaplánek

Horváth L.

Stuchlík

 

A2A

05

06

Hoštice

-

Kučerov

NE

03.09.2017

16:00

Smutný

Smutník

Adler 

+IV.tř.

A2A

05

07

FKD B

-

Habrovany

NE

03.09.2017

10:30

Novotný R.

Navrátil

Stříž

+OP

 

III.TŘÍDA, SK.B

   

 

5.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A2B

05

01

Slavíkovice

-

Křenovice B

NE

03.09.2017

15:00

Sekerka

 

 

+žáci

A2B

05

02

Zbýšov

-

Heršpice

NE

03.09.2017

16:00

Volf

 

 

 

A2B

05

04

Kroužek

-

Letonice B

NE

03.09.2017

13:45

Rek

Formánková

 

+IV.tř. SD1

A2B

05

05

Němčany

-

Nížkovice

SO

02.09.2017

16:00

Julínek

 

 

 

A2B

05

06

Dražovice B

-

Lovčičky

NE

03.09.2017

10:00

Paulík

 

 

 

 

IV. TŘÍDA, SK.A

   

 

1.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

01

01

Nesovice B

-

Pustiměř B

SO

02.09.2017

16:00

Pindeš

 

 

 

A3A

01

02

Bohdalice B

-

Ježkovice

NE

03.09.2017

16:00

Lasovský

 

 

 

A3A

01

03

Komořany B

-

Opatovice B

NE

03.09.2017

13:45

Pokorný 

Landa

Bělohoubek

+III.tř. SD1

A3A

01

04

Brankovice B

-

Rychtářov

NE

03.09.2017

13:00

Hák

 

 

 

A3A

01

05

Hoštice B

-

Dědice B

NE

03.09.2017

13:30

Smutník

Adler

Smutný

+III.tř. 

 

 

IV. TŘÍDA, SK.B

   

 

1.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3C

01

01

Vážany n/L  B

-

Hodějice B

NE

03.09.2017

16:00

Burian 

 

 

SD2

A3C

01

02

Šaratice

-

Kobeřice B

NE

03.09.2017

16:00

Vinklárek

 

 

SD2 

A3C

01

03

Rašovice

-

Nížkovice B

NE

03.09.2017

16:00

Štrajt

 

 

 

A3C

01

04

Kroužek B

-

Lovčičky B

NE

03.09.2017

16:00

Rek

Formánková

 

+III.tř. SD1

A3C

01

05

Velešovice B

-

Křižanovice B

SO

02.09.2017

16:30

Stuchlík

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ 7+1

   

 

1.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

E2A

01

02

Brankovice

-

Velešovice

SO

02.09.2017

16:00

Pavlík

 

 

 

E2A

01

04

Habrovany

-

Komořany

SO

02.09.2017

15:00

Koryčanská

 

 

 

E2A

01

05

Letonice

-

Křižanovice

SO

02.09.2017

15:00

ZRUŠENO

 

 

 

E2A

01

05

Milešovice

 

Švábenice

NE

03.09.2017

16:00

Novák

 

 

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ 7+1

   

 

1.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

F1A

01

01

Rousínov

-

Pustiměř

NE

03.09.2017

13:00

Sekerka

 

 

HŘ: Slavíkovice 

F1A

01

02

Otnice

-

Dědice

NE

03.09.2017

14:00

Svoboda

 

 

+AR

F1A

01

04

Mor.Málkovice

-

Kučerov

NE

03.09.2017

13:00

ZRUŠENO

 

 

 

F1A

01

05

Vyškov B

-

Mor.Prusy

NE

02.09.2017

10:00

Koryčanská

 

 

 

 

DELEGACE NA VYŠŠÍ SOUTĚŽE

   

 

5.kolo

   

 

Datum

Čas

HR

AR1

AR2

Poznámka

A3A

05

02

Slavkov

-

Soběšice

SO

02.09.2017

16:00

Polonec

Kocman

Rusňák 

 

ZÁSADY FAIR-PLAY

fair play

KONTAKT

     KR OFS Vyškov
Předseda komise:
Mgr. Jaroslav Kolář

Členové komise:
Ondřej Šišma
Marek Podaný

+420 731 811 708
krd.ofsvyskov@gmail.com